Προς το περιεχόμενο

Jingle bells τζαζάκι μπακιτράκι;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως έχει κανένας κανα μπακιτράκι του Jingle Bells; Κατά προτίμηση σε jazz στυλάκι; Θα ήθελα να γράψω κάτι για τις γιορτές.

Ευχαριστώ σας

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επειδή θα με ενδιέφερε και για χαβαλέ και για εξάσκηση να φτιάξω κάτι τέτοιο. Αν έπαιρνα έτοιμα ντραμς (midi από band in a box) και έγραφα μια μπασογραμμή περπάτημα από πάνω θα σου έκανε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα με ενδιέφερε και για χαβαλέ και για εξάσκηση να φτιάξω κάτι τέτοιο. Αν έπαιρνα έτοιμα ντραμς (midi από band in a box) και έγραφα μια μπασογραμμή περπάτημα από πάνω θα σου έκανε;

 

 

Μόνο αν το δώσεις και στο λαό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα με ενδιέφερε και για χαβαλέ και για εξάσκηση να φτιάξω κάτι τέτοιο. Αν έπαιρνα έτοιμα ντραμς (midi από band in a box) και έγραφα μια μπασογραμμή περπάτημα από πάνω θα σου έκανε;

 

 

Ουουουου... Θα μου έκανε λέει...

(απλώς μην έχεις απαιτήσεις να ακούσεις αυτό που θα γράψω μετά - δεν παίζει τέτοια περίπτωση... :D )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωω ώπα κάτσε. Εγώ δηλαδή θα γίνω ρόμπα κ εσύ μετά κύριος;

Μετά υποχρεούσαι να παρουσιάσεις τι έγραψες. Αν όχι δημοσίως τουλάχιστον σ εμένα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ξεχνάς άμεσα.

Μέχρι Demon Burger, (ούπς σόρρυ) Dimmu Borgir, να μου έλεγες να γράψω, θα το σκεφτόμουν. Αλλά Jazz από εμένα δεν θα ακούσει θνητός εκτός των πρώτου βαθμού συγγενών. Σκέψου ότι κάνεις μια φιλαθρωπία, κάτι για το κοινό καλό και προωθείς το πνεύμα των Χριστουγέννων...  :D :D :D Να, ήδη ο Μάνος ενδιαφέρθηκε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου