Προς το περιεχόμενο

Rhode NT-1 Πρόβλημα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!Έπεσαν πρόσφατα στα χέρια μου διάφορα ηχοληπτικά από ένα γνωστό μου,μέσα σε αυτά και το γνωστό rhode nt-1!Δουλεύοντάς το,παρατήρησα πως δέχεται χαμηλό σήμα με τη φωνή,αντιθέτως,όταν το χτυπάω με το χέρι απευθείας μπουκώνει...ΤΟ έδειξα στο Νάκα που εμπορεύεται Rhode και μου έδωσε διεύθυνση αντιπροσωπείας.Εντάξει,λέω,ας το στείλω στην αντιπροσωπεία είναι και αρκετών χρόνων,ούτως ή άλλως πόσα θα είναι τα έξοδα.Μου λένε πως είναι στη χειρότερη 50 ευρώ έξοδα για ... έλεγχο?(Λεχρίτες)...Βρε παιδιά,τι θα μπορούσα να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα μπορούσα να κάνω?

 

να παρεις ενα καινουργιο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μου λένε πως είναι στη χειρότερη 50 ευρώ έξοδα για ... έλεγχο?(Λεχρίτες)...Βρε παιδιά,τι θα μπορούσα να κάνω?

Γιατί λεχρίτες; Υπάρχουν ελάχιστες χρεώσεις σε όλα τα τεχνικά τμήματα, δεν δουλεύουν για την ψυχή της ...

 

Άλλη λύση είναι να πάρεις άλλο όπως σου είπε πιό πάνω και ο 'Superfunk'.

 

Άλλωστε κάποια πράγματα έχουν ημερομηνία λήξης. Δες το κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το αγαπάω το συγκεκριμένο mic, και το χρησιμοποιώ ακόμα στις ηχογραφήσεις μου...τις θέλει τις σφαλιάρες του!! έχω σχεδόν το ίδιο πρόβλημα... και διάφορα άλλα!! και μαλλον θα προβώ σε αντικατάσταση! τι τι μικροφωνο θα πάρω βέβαια θα το θέσω για δημόσια διαβουλευση στο noiz πρώτα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το αγαπάω το συγκεκριμένο mic, και το χρησιμοποιώ ακόμα στις ηχογραφήσεις μου...τις θέλει τις σφαλιάρες του!! έχω σχεδόν το ίδιο πρόβλημα... και διάφορα άλλα!! και μαλλον θα προβώ σε αντικατάσταση! τι τι μικροφωνο θα πάρω βέβαια θα το θέσω για δημόσια διαβουλευση στο noiz πρώτα  ;D

Και είναι και μαμώ το βλαμμένο.....Πάντως βρίσκομαι σε αδιέξοδο γιατί μου έπεσε ξαφνικά στα χέρια και έχω ήδη mic,αλλά έχω ακούσει τόσα καλά και θέλω να το..."τρέξω" ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ρε παιδια το εχω 10 χρονια σχεδον του εχω αλλαξει τα φωτα,δεν το προσεχω καθολου και ακομα ειναι μια χαρα.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ρε παιδια το εχω 10 χρονια σχεδον του εχω αλλαξει τα φωτα,δεν το προσεχω καθολου και ακομα ειναι μια χαρα.... ;D

Είναι Vintage το δικό σου για αυτό ! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου