Προς το περιεχόμενο

Vox AC15 Handwired 2010 series !


Silot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ενισχυτής ! Βέβαια το απαραδεκτο 2λεπτο noodling του βιντεο δεν βοηθαει να το καταλάβει κάποιος, αλλα περα απο αυτο, ο φετινός handwired 15άρης είναι πολύ κοντά στα γούστα μου, και πραγματικα ΩΡΑΙΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ  ;D ;D

(και πανεμορφος... banana003.gifbanana003.gif)

 

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος και ΠΟΛΥ εξυπνα σχεδιασμενος φαινεται...και σε λογικη τιμη (1200 ευρω περιπου)

 

Να και ενα βιντεακι με τις full δυνατοτητες του

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks guys !

 

-Superfunk: Νομίζω στην Ελλάδα βγαίνει γυρω στο χιλιάρικο, και ναι, εχω δει το υπερπλήρες βίντεο του PGS απλά ήθελα να μοιραστώ τον ενθουσιασμό μου  ;D

 

-Longshadow: χμμ, και... πώς σου φάνηκε ? πλάκα δεν έχει ??

 

-Bloody Sunday: (welcome back !!!!!!!!!!!) Επιφυλάσσομαι ! Ισως κάνω κάτι πιο ολοκληρωμένο απο βδομάδα, θα δούμε !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο βάρος πως πάει? Άπο ήχο άκουσα και απο εμφάνιση απο κοντά είναι 10 φορές πιο όμορφος.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ιδιαίτερα βαρύς. Νομίζω πως μάλλον είναι λίγο βαρύτερος απο έναν Princeton ή έναν απλό AC15. Σίγουρα δεν είναι ...Boogie (αουτς !!)!!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Bloody Sunday: (welcome back !!!!!!!!!!!) Επιφυλάσσομαι ! Ισως κάνω κάτι πιο ολοκληρωμένο απο βδομάδα, θα δούμε !!

 

Θενκς! Ωραία. Τι το διαφορετικό έχει από τον προηγούμενο?

 

Δεν είναι ιδιαίτερα βαρύς. Νομίζω πως μάλλον είναι λίγο βαρύτερος απο έναν Princeton ή έναν απλό AC15. Σίγουρα δεν είναι ...Boogie (αουτς !!)!!

 

Η μεσούλα μου το ξέρει... (συν EV12L συν flight case πάνω - κάτω στον 3ο χωρίς ασανσέρ, σε προβάδικο και συναυλίες...)  :(

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 : Θενκς! Ωραία. Τι το διαφορετικό έχει από τον προηγούμενο?

 

2 : Η μεσούλα μου το ξέρει... (συν EV12L συν flight case πάνω - κάτω στον 3ο χωρίς ασανσέρ, σε προβάδικο και συναυλίες...)  :(

 

1 : Πολυ πιο γρήγορο attack, λιγότερο μεσαίος, πιο thin top boost κανάλι, καλύτερη σχέση με high gain OD's όπως το OCD, το Sky Blue, ή το Box of Rock.

 

2 : Αααχ... ξερω ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοεις  ;D

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλος θα θελα να τον δοκιμασω να δω πως παιζει σε σχεση με τον anniversary handwired που εχω...μου ακουστηκε ενα σκαλοπατι πιο μοντερνος απ τον δικο μου χωρις να σημαινει κατι.το θεμα ειναι οτι ακουγεται αψογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου