Προς το περιεχόμενο

Porcupine Tree - Fadeaway (by haryy)


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρακαλώ  :)

άμα πάντως διασκευάσεις και τίποτα από την νέα περίοδο των porcupine tree εγώ προσφέρομαι να σου γυαλίσω και την κιθάρα πριν παίξεις ;D ;D ;D

.... μα γιατί σε κανέναν δεν αρέσει η νέα περίοδος? ::) εμένα μου αρέσει πολύ εξίσου με την παλιά.

αυτό που λες για τον χρόνο, μακάρι να είχαμε χρόνο να παίζαμε πιο πολλή μουσική ;)

και επίσης ξέχασα να πω πως το κομμάτι που διάλεξες ταιριάζει και με τον (μελαγχολικό) καιρό. Αμα διασκευάσεις οτιδήποτε άλλο, εννοείται να το ανεβάσεις.

εύγε και πάλι, πολύ καλή δουλειά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... μα γιατί σε κανέναν δεν αρέσει η νέα περίοδος? ::) εμένα μου αρέσει πολύ εξίσου με την παλιά.

Εμένα μ αρέσει πολύ, απλά η παλιά είχε ίσως πιο ιδιαίτερο χαρακτήρα, ή απλά μου άρεσαν τα κομμάτια πιο πολύ ;D

 

Πολύ ωραία επιλογή, διασκευή και δουλειά και πάλι haryy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ αρέσει πολύ, απλά η παλιά είχε ίσως πιο ιδιαίτερο χαρακτήρα, ή απλά μου άρεσαν τα κομμάτια πιο πολύ ;D

 

Πολύ ωραία επιλογή, διασκευή και δουλειά και πάλι haryy!

 

Ευχαριστώ Εύη!

 

 

παρακαλώ  :)

άμα πάντως διασκευάσεις και τίποτα από την νέα περίοδο των porcupine tree εγώ προσφέρομαι να σου γυαλίσω και την κιθάρα πριν παίξεις ;D ;D ;D

.... μα γιατί σε κανέναν δεν αρέσει η νέα περίοδος? ::) εμένα μου αρέσει πολύ εξίσου με την παλιά.

αυτό που λες για τον χρόνο, μακάρι να είχαμε χρόνο να παίζαμε πιο πολλή μουσική ;)

και επίσης ξέχασα να πω πως το κομμάτι που διάλεξες ταιριάζει και με τον (μελαγχολικό) καιρό. Αμα διασκευάσεις οτιδήποτε άλλο, εννοείται να το ανεβάσεις.

εύγε και πάλι, πολύ καλή δουλειά!

 

 

Χαρά μου είναι να παίζω μουσική και να την μοιράζομαι οπότε μάλλον θα σας τα "πρήζω" κατά καιρούς ζητώντας και την γνώμη σας για να βελτιώνομαι.

 

Παρεπιπτόντως άκουσα την μουσική σας και εντυπωσιάστηκα! Μπράβο παιδιά. Έχει πέσει πολύ μεράκι και πολύ δουλειά. Καλή συνέχεια και εύχομαι τα καλύτερα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα μου αρεσε πολυ νομιζω οτι τα καταφερες καλα!σιγουρα οι porcupine αποδιδονται με δυσκολια σε διασκευη αλλα ησουν ΚΥΡΙΟΣ!

RESPECT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου