Προς το περιεχόμενο

τι κιθαρα με 800ε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα δεν μου αρεσουν οι jackson.....παρα ειναι heavy για τα γουστα μου........παντως δοκιμασε πρωτα κ μετα αγορασε....δοκιμασε καποια Ibanez Prestige κ αν δεν σου αρεσει τοτε πηγενε για αλλα.... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα είπες ότι παίζεις λίγο απόλα και ότι θέλεις και τρέμολο οπότε πάρε με κλιστά μάτια κάπια ibanez. Εγώ έχω τέσσερα χρόνια τώρα μία RG-570ΕΧ και είμαι καταευχαριστημένος βέβαι αυτή ήταν λίγο ακριβότερη. Τώρα σε αυτήν την τιμή πιστεύω πως τα μοντέλα ibanez είναι κλάσεις ανότερα από κάτι Jackson και κάτι Fernades οι LTD(ESP) αυτών των χρημάτων!

Εσύ αποφασίζεις πάντα όμως γιατί σε αυτήν την κατηγορία όλλα καλά είναι πάνω κάτω αλλά το προσοπικό γοπύστο παίζει προτεύον ρόλο!

:lol: see you!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SLASH how much is the RG2570e???

 

I tried some Jackson kai BC RICH sta 600e αλλα δεν μ'αρεσουνε...

και δεν βρισκω το RG2570e,

im thinking of IBANEZ:

 

S470DX http://www.ibanez.co.jp/world/country/frame_greece.html

S520EX

SZ520QM

KAI EINAI ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ... ΤΙ ΛΕΤΕ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

918ευρα μου πηγε φιλε μου μαζι με την εργοστασιακη θηκη η οποια ειναι παρα πολυ καλοι τι να σου πω εγω ειμαι καταευχαριστημενοσ απο αυτην την κιθαρα ζωγραφιζει 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου