Προς το περιεχόμενο

ibanez 7 χορδη


gpergeris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναμενονται τα καινουργια μοντελα της ιμπανεζ για το 2011 οποτε ριξε και μια ματια στο σαιτ τους. RGA7 & RGD7320Z ειναι πολυ καλες επιλογες περα απο την απεξ που επισης ειναι αρκετα καλη επιλογη. Η πρωτη εχει ακτιβ ιμπανεζ μαγνιτες που σε περιπτωση που θες να τους αλλαξεις για EMG η' SD Blackouts δεν θα χρειαστει σκαψιμο και η δευτερη εχει, περα απο το tremolo και το tone που θες, και μακρυτερο scale 26.5 που ειναι οτι και πιο επυθημητο για τα πιο χαμηλα κουρδισματα. Τιμες πανω κατω γυρο στα 800 με 900 ευρο και μπορει να λεω και πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά από ποιόν "ακούς" πράγματα; Ποιος είναι ο πληροφοριοδότης σου;

 

Επίσης, θυμάσαι σε ποιο θρεντ έγραψες το ερώτημά σου πριν ανοίξεις θέμα; Για δες...

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισεις μηπως ξερει κανεις που μπορω να αγορασω ..?

δν μενω αθηνα γι αυτο ρωταω....και δν βρισκω κατι στο ιντερνετ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Εγώ έχω αυτή:http://www.thomann.de/gr/ibanez_rg1527z_bk.htm αλλά στο χρώμα που φαίνεται σε αυτή τη φωτό:http://www.instrumentpro.com/image.php?src=/Merchant2/graphics/00000001/ibarg1527r.jpg&PHPSESSID=7549993eda6f73ff75916a444466f06a

 

Την αγόρασα από Πάτρα όπου και μένω :).Με έβγαλε ασπροπρόσωπο μπορώ να πω χωρίς ασταθές κούρδισμα κλπ λόγω floyd rose,ενώ και οι stock μαγνήτες της με κάλυψαν πλήρως!Παρ'όλα αυτά την πουλάω τώρα γιατί ξεπέρασα τη "μέταλ περίοδό" μου ;D

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου