Προς το περιεχόμενο

Ας μιλήσουμε για αυτοκίνητα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για το ελληνικό εθνικό δίκτυο ?...παναγιά μου !

 

Εεε...θα κοπανάει λιγουλάκι,αλλά δες το απ΄τη θετική πλευρά!Το Ελληνικό εθνικό δίκτυο είναι το ΙΔΑΝΙΚΟ για να μάθει κανείς να οδηγεί σε...μικτές συνθήκες οδοστρώματος! ;D Χωμάτινο,ασφάλτινο,50-50,αποφυγή...αναπάντεχων εμποδίων(βλέπε βράχια και ότι αλλο μπορεί να βάλει ο ανθρώπινος νους....)

 

Συστήνεται ανεπιφύλακτα η Αθηνών-Πατρών!Μιλάμε για ανεπανάληπτες συγκινήσεις.... :P

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα αμαξι που να χωραει ενισχυτες και κιθαρες στο πορτμπαγαζ να τσουλαει ωραια με αυτα και εμενα μεσα και κατα τ'αλλα δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση.

Κυριως με ενδιαφερει η αξιοπιστια και η ασφαλεια.Οκ θα ανοιξω ενα αλλο θρεντ γιατι μαλλον εδω λεμε οχι για τα αμαξια που εχουμε η θα εχουμε αλλα γι αυτα που δεν θα παρουμε ποτε.

On topic

My dream cars

Aπο vintage

Ford mustang gt το παλιο...

Απο new age

ferrari 360 modena cabrio

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω ενα αμαξι που να χωραει ενισχυτες και κιθαρες στο πορτμπαγαζ να τσουλαει ωραια με αυτα και εμενα μεσα και κατα τ'αλλα δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση.

Κυριως με ενδιαφερει η αξιοπιστια και η ασφαλεια.Οκ θα ανοιξω ενα αλλο θρεντ γιατι μαλλον εδω λεμε οχι για τα αμαξια που εχουμε η θα εχουμε αλλα γι αυτα που δεν θα παρουμε ποτε.

σου πουλαω το Golf  :P αν ριξεις τα πισω καθισματα χωραει ακομα και τυμπανα μεσα ειναι εμφανισιμο στριβει και παει και μαλλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συστήνεται ανεπιφύλακτα η Αθηνών-Πατρών!Μιλάμε για ανεπανάληπτες συγκινήσεις.... :P

 

Μια δυο γρήγορες με τη μηχανή το συγκεκριμένο δρόμο και γίνεσαι ΑΝΤΡΑΣ  ;D

(αν προλάβεις  ::))

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Corolla 1.6 hatchback 2003. Φοβερό sustain, άψογο φινίρισμα και κατασκευή, ολίγον τι reliced λόγο χρήσης στην Αθήνα. Κυκλοφορούν αρκετές χιλιάδες τέτοια στην Ελλάδα οπότε δεν ανεβάζω εικόνα, ξέρετε πως είναι  ;D

 

Dream Cars υπάρχουν πολλά, Nou-Nou όμως 3:

 

Pimp my ride:

Toyota_Supra_FAF_2.jpg

 

We're cruisin' baby:

ford-mustang-gt-500-1.jpg

 

Punch it man:

08-CAMARO-FR.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω πριν την κριση ελεγα οτι θα βαλω το σπιτι των δικων μου υποθηκη για αυτο http://www.nextconceptcars.com/wp-content/2011-dodge-challenger-classic.jpg

 

Μετα η τιμη της βενζινης πηρε την ανιουσα και καταλαβα οτι θα επρεπε να βαλω και το δικο μου σπιτι υποθηκη...και τωρα δεν εχω καν αμαξι...  ;D2011-dodge-challenger-classic.jpg

σορρυ για τα edit

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τι φαινεται πρεπει να βγουν πινακιδες σαν του απαγορευτικου που να εχουν μια στρατοκαστερ στη μεση και να τις βαζουν εξω απο τα στουντιο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου