Προς το περιεχόμενο

εμπνευση απο εναν....σεισμο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν καποιος ριξει μια ματια στο προφιλ μου θα δει οτι μενω ζακυνθο.κυριοι....---->>> κ ο υ ν ι ο μ α σ τ ε συνεχως!

 

αλλα.....no panic! 8O

δεν ανοιξαν τα σχολεια , ουτε αυριο τεταρτη.κατεβηκα χθες το βραδυ 03:02 στην πολη και ηταν λες και ''βγαινει'' ο Αγιος απο την εκκλησια.πολυς κοσμος,στην πλατεια Σολωμου , στην παραλια , στο λιμανι.αποψε η πολη ειναι αρκετα αδεια και εχουν φυγει ολοι για τα χωρια , ενω αλλοι κοιμουνται μεσα στα αμαξια.

 

εγω αυτο που κανω , ειναι να καταγραφω τα ριχτερ και να τα μεταφραζω σε νοτες η ακορντα.ελπιζω να φτιαξω ενα κομματι με τους αριθμους αυτους , και να εκπληρωσω ετσι την υποσχεση μου για τα κλιπακια απο την ροκινκγερ στρατ και τα πεταλακια με τον boogie.

 

μπορει να λεω και λαλακιες αλλα δεν εχω τι να κανω και δεν με πιανει υπνος...

 

παντως το μεσημερακι μετα απο τα 4,6 - 4,8 - 5,7 R η στρατ μου φανηκε οτι εχει πολυ περισσοτερο sustain :lol: :lol: :lol: :D

 

Υ.Γ. : εχω σκεπασει τον BOOGIE με κουβερτες , και ενα τεραστιο κομματι φενιζολ.τον εχω βαλει κατω απο το τραπεζι και περιμενω....λετε να γινει hiwatt??? 8O

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο κι από εμένα. Τι άλλο να πεις... Μην ακούς φήμες ψευτοσεισμολόγους και εξυπνάκηδες σ' αυτές τις περιπτώσεις. Καλό κουράγιο και στα διπλανά μέρη και συναδέλφους εκτός Ζακύνθου που κουνήθηκαν.

Ρε συ. Μήπως πρέπει να χαμηλώσεις λίγο τον ενισχυτή σου;

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γείτονα σε καταλαβαίνω απόλυτα. ΠΥΡΓΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ ενωμένοι, ποτέ νικημένοι. Τώρα και με τον 5,9 άντε ποιος μας πιάνει. Στατιστικά θα πάμε στο 6,1.

πΛΗκτΡΑ ΑγγΙζΩ ΚΑΙ Σ' αυΤΑ ΠανΤΑ ελΠΙΖΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να σου δώσω συγχαρητήρια που σ'αυτή τη δύσκολη στιγμή καταφέρνεις και μετουσιώνεις την άσχημη πραγματικότητα σε Τέχνη. :wink:

 

Εύγε και εύχομαι το μόνο που θα μείνει τελικά να είναι η έμπνευση και η δημιουργία! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή δύναμη spimav_z. Εύχομαι από καρδιάς το "κυρίως πιάτο" του σεισμού να έχει περάσει.

 

Χαρά στην ψυχραιμία σου...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου