Προς το περιεχόμενο

Earthlings - Δείτε αυτή την ταινία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία ταινία η οποία δείχνει την ασυνείδητη υποχθόνια βάρβαρη ηλιθιότητα του πανάχρηστου (απ)ανθρώπινου είδους.Δείτε την ταινία,αν αντέξετε(να αντέξετε) και δώστε την σε παιδιά να την δούνε.

 

Η ταινία λέγεται Earthlings

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-5165231031895551470#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ταινία η οποία δείχνει την ασυνείδητη υποχθόνια βάρβαρη ηλιθιότητα του πανάχρηστου (απ)ανθρώπινου είδους.Δείτε την ταινία,αν αντέξετε(να αντέξετε) και δώστε την σε παιδιά να την δούνε.

Η ταινία λέγεται Earthlings

http://video.google.com/videoplay?docid=-5165231031895551470#

 

Την έχω δει φίλε μου. Πάρα πολύ καλή. Για παιδιά δεν είναι όμως. Θα τραυματιστούν άσχημα.

Εδώ δεν άντεξαν να την δουν ολόκληρη, συνομήλικοί μου.

Να δείτε επίσης το The Cove. Με τα δελφίνια στην Ιαπωνία. Ο σκηνοθέτης δε, είναι Ελληνοαμερικανός και η ταινία έχει βραβευθεί.

 

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υπάρχουν και μικρά παιδιά στο Noiz σου στέλνω ένα video με πμ που άμα το δεις

δεν θα ξαναμιλήσεις σε άνθρωπο.

Να υποθέσω ότι το video γυρίστηκε στην Κίνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υπάρχουν και μικρά παιδιά στο Noiz σου στέλνω ένα video με πμ που άμα το δεις

δεν θα ξαναμιλήσεις σε άνθρωπο.

 

 

Για στείλτο και από εδώ.

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και το ρίξαμε στα οικολογικά, να προτείνω σε όσους δεν τα έχουν δει τα : Earth και το Home.

Δεν είναι σκληρά σαν τα προαναφερθέντα, αλλά έχουν και αυτά τα οικολογικά τους μηνύματα,

Ειδικά το Home δεν θυμάμαι καν πόσα βραβεία διάβασα ότι έχει πάρει και όποιος μπορεί να το δει σε HD θα πάθει κολούμπρα με τις εικόνες και τα χρώματα.

Εγώ προσωπικά είπα: καλά ρε σε ποιον πλανήτη το γυρίσανε ? Λήψεις, φωτογραφία σούπερ.

Αααααα!! Να δείτε και το ντοκυμαντέρ με τα πουλιά. Δεν θυμάμαι πως το λένε τώρα, μπορεί και έτσι. ''Τα πουλιά'' δηλαδή.

Εκπαιδεύουν διάφορα είδη από μικρά και μετά τα ακολουθούν στις μεταναστεύσεις τους από αέρος. Απλά καταπληκτικό.

Για βάλτε να πάνε. 

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου