Προς το περιεχόμενο

Bοηθεια για κατασκευη custom κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον εχω τρελαθει αλλιως δεν εξηγειται...ξερω πως θα μου πειτε οτι θα κοστισει παραπανω αλλα τι να κανουμε?

Εχω την τυχη να γνωριζω εναν απο τους καλυτερους μαστορους στην Θεσσαλονικη και ετσι αποφασισα να κανω μια custom κιθαρα (οχι εγω ο ιδιος)

Επειδη μου αρεσει ομως το ψαξιμο αποφασισα να βοηθησω λιγο στο ξεκινημα της κατασκευης της και να βρω οσα μπορω απο τα υλικα που χρειαζονται.

Ετσι και αλλιως ειναι ενδιαφερον οποτε εμαθα και στην πορεια μερικα πραγματα για τα ξυλα μιας κιθαρας.

Αν εχετε υποψιν site απο τα οποια εχετε παραγγειλει κομματια παρακαλω να τα αναφερετε αν ειναι ευκολο.Συμβουλες καλοδεχουμενες οπως και παρατηρησεις αν εχετε

Οσοι γνωριζουν καταστηματα εμποριας ξυλου στην Θεσσαλονικη ας κανουν ενα κοπο να το αναφερουν στο post.Εννοειται πως και κοντα γυρω απο την Θεσσαλονικη αν υπαρχει κατι...

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε... εγω δεν εχω ασχοληθει με custom δημιουργια και τετοια αλλα γνωριζω οτι στο ebay υπαρχουν πολυ καλα υλικα και πολλοι χρηστες του forum που εχουν αγορασει απο κει. Σιγουρα θα υπαρχουν και ειδικα site αλλα μου φαινεται πως το ebay ειναι μια πολυ καλη λυση καθως μπορεις να βρεις οτι θες απο κανονικα καταστηματα που απλα τα πουλανε και μεσω ebay.

 

Κανε και ενα search στο noiz γιατι αναφερονται αρκετα πραγματα για partcaster και που μπορεις να βρεις κομματια. Καλη επιτυχια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου