Προς το περιεχόμενο

Rockinger strat (αυτή τη φορά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω πιστευω πως εισαι ο Superfunk με αλλο Nick και συνεργαζεσαι υπογειως για την ανεγερση της οικονομιας των "κιτρινιαρηδων" και σε καταγγελω εδω και τωρα :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΧΑ ΧΑ!!!

Όντως...Δεν είναι περίεργο που ο Superfunk δε δήλωσε συμμετοχή στο live ??? ;):lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ηλία' date=' μη τυχόν πουλήσεις τη Honey Blonde τώρα που γλυκάθηκες...[/quote']

Γιατί? Ακόμη το σκέφτομαι!!! Τι να την κάνω μια 2η strat και μάλιστα όταν δε με τρελαίνει εμφανισιακά??? :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι περίπτωση!

 

Τί να σου κάνω που δεν τις χωνεύω τις Strat, αλλιώς θα σου έλεγα ποιός θα έβγαινε κερδισμένος από τα...ψυχολογικά σου!

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγεια μεγεια και μεγεια!!!Κ Ο Υ Κ Λ Α Ρ Α !!!!

καλα παιξιματα , χωσιματα , σολακια , ριφακια , μπλουζ-ακια , και γενικα ολα τα εις ''-ακια''!!!!

ανετα μπορει να ''ριξει'' και πιπινακια!!! ευχομαι να περασεις τα καλυτερα με αυτη την κιθαρα!!!!

γιουχουουουου!!!!

(τελικα μου φαινεται οτι το μισο noiz σε λιγοτερο απο χρονο,θα κανει μερικη αποσβεση στους γερμανους)em.icon.bigsmile.png

 

βαλε και κανα κλιπακι καθαρο και λιιιιιγο bridge βρωμικο να ακουσουμε τα αντιγραφα των haeussel :wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ρε Ηλία πρωί πρωί .......... αρρώστια αγιάτρευτη στον εγκέφαλο έχουμε!

 

ΜΕΓΕΙΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

 

φιλαράκι με κόβω πριν το κλείσιμο να παραγγείλω και μία σαν την δική σου που την ζαχάρωνα πριν κτυπίσω την aniversary!

 

Με τρώει η πιστωτική μου ......... :oops:

 

Θα σε φάω ρε!!!

 

:twisted: :twisted:

 

πόσο κόστισε ακριβώς μέχρι σπίτι? άμα τους πω με ταχυμεταφορά βγαίνει πολύ παραπάνω?

 

¶σε που με ψήνει και ένας καλός Ξάδερφος να κτυπήσω ένα Fender Deluxe reverb toy 1983 σε καινούργια κατάσταση αυτό τον καιρό..........

ΟΛΑ ΜΑΖΙ!

 

Θα σε σκίσω ........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιακο μου....με γειες.........καλοβασανιστη.....την λυπαμαι την κακομοιρα...θα βιωσει απο νωρις τον ερωτα των σφριγηλων και ερωτικων δαχτυλων σου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις ευχές!!!

 

πόσο κόστισε ακριβώς μέχρι σπίτι? άμα τους πω με ταχυμεταφορά βγαίνει πολύ παραπάνω?

Η κιθάρα κόστισε 479¤+27' date='5 (κόψιμο nut)+16,9(μεταφορικά)= [b']523.4¤[/b].

 

Μου την έστειλαν Παρασκεύη και την έλαβα σπίτι μου (με ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ) χθές Πέμπτη. Λογικά, αν έμενα Αθήνα θα την έπαιρνα πιο νωρίς... ;)

Αυτοί συνεργάζονται με τη DHL και μάλιστα μου είχαν δώσει ένα tracking number, αλλά το οποίο δεν ίσχυε στο site της DHL και προς στιγμήν είχα αγχωθεί! Από ότι έμαθα, μάλλον η DHL Γερμανίας συνεργάζεται με τις ελληνικές ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@math2014: όπως βλέπεις...παίζει!!! :lol: (αρκεί να τους πετύχεις στη φάση που έχουν απόθεμα' date=' για να μπορούν να επιλέξουν)

 

@vagx69: Γιατί 1000¤??? Kαι με 500¤ μια χαρά είσαι! ;)[/quote']

 

Και τα άλλα 3-4 pedals που θέλω? Θα τα κλέψω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλωσήρθες στο κλάμπ των Rockinger Strat!!!(κι εγώ στραβόγιαννο είμαι :lol: )

 

Χάρη σε σένα κυρίως, (και σ'όλα τα thread του noiz που μου έστειλες!)παρέλαβα τη δική μου πριν από λίγο καιρό και είμαι κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος!...Χωρίς υπερβολή δεν μπορώ να βρω κανένα κατασκευαστικό ψεγάδι. Είτε σε ξύλο, βάρος, γέφυρα, τάστα, κλειδιά, μαγνήτες, ηλεκτρικά, neck joint.

 

Μετά από την καθημερινή επαφή μαζί της κατάλαβα πολύ γρήγορα ότι δεν πρόκειται να ξαναγοράσω κιθάρα με μεγάλο όνομα (Gibson, Fender τουλάχιστον) στο headstock γιατί είδα ότι ένα μεγάλο ποσοστό της τελικής τιμής διαμορφώνεται από το όνομα και δεν αξίζει τον κόπο. Ειδικά την κατηγορία έως 1000-1500€ (πλην εξαιρέσεων φυσικά)

 

Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ, ΚΑΛΟΠΑΙΧΤΗ και να τη χαρείς όσο μπορείς περισσότερο!!!

 

ΥΓ: taq Τα έξοδα έιναι 16-17€ και εγώ (Πειραιάς) μόλις την ετοίμασαν και την έστειλαν(Παρασκευή) την παρέλαβα την Τρίτη! Οπότε 2-3 μέρες είναι θεωρητικά! Για Αττική τουλάχιστον... :wink:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου