Προς το περιεχόμενο

Joe Satriani Solo Medley


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α οκ λάθος μου τότε το είδα μέσω του Νοιζ και όχι youtube δεν είδα ημερομηνία ανεβάσματος.Μπορεί να ναι και ο ίδιος βέβαια απλά ο ''σπιτικός'' εξοπλισμός να είναι κλάσεις χειρότερος από αυτόν που χρησιμοποιεί στουντιακα.

 

Τρου...

Going on means going far Going far means returning

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Bravo Ignatie!

 

OXI συντροφε...δεν ειμαι εγω.....δεν εχω τα κουραγια πλεον και το ταλεντο να αποστηθισω κομματια αλλων βαζω δικη μου σαλτσα εγω... ;D

 

Δικα μου ειναι τα παρακατω......φαινεται εξαλλου :P

 

 

 

 

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται...

Ο Ιγνατιος δε παιζει ποτε με μπλουζα... ;) ;) ;) ;)

;)εννοειται......τι ειμαι GAY να φοραω μπλουζα? ειμαι της σχολης των MANOWAR

manowar.jpg.509e93d3b5d84163d422e0040dcfc7cf.jpg

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τα κουραγια πλεον και το ταλεντο να αποστηθισω κομματια αλλων βαζω δικη μου σαλτσα εγω...

 

 

Παει φιλεεεεε....γερασαμε :'(....και εγω το ιδιο πραγμα εχω παθει...δεν ξερω αν περναω καμμια φαση αλλα ειναι μεγαλη η συγκεκριμενη περιοδος που το βιωνω....οποτε μαλλον μονιμο θα ειναι :-\...τι να κανουμε :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παει φιλεεεεε....γερασαμε :'(....και εγω το ιδιο πραγμα εχω παθει...δεν ξερω αν περναω καμμια φαση αλλα ειναι μεγαλη η συγκεκριμενη περιοδος που το βιωνω....οποτε μαλλον μονιμο θα ειναι :-\...τι να κανουμε :-\

γερασαμε ΚΩΣΤΑ.......και εγω το εχω εδω και καιρο......ασε που πλεον δεν με απασχολει κιολας.....ματαιοδοξια ειναι και τιποτα αλλο.Να βγαλω αυτο το σολο να βγαλω εκεινο...και μολις ερθει η ωρα να παιξω δικα μου πραγματα παιζω ολο λαλακιες και επαναλαμβανομαι.Θα προτιμουσα να μπορω να παιζω ωραια δικα μου πραγματα παρα αλλων......αλλα πλεον δεν εχω ορεξη ουτε να στρωσω των .....κατω και να κανω καινουργια πραγματα.....

 

 

 

p.s ασε που πλεον δεν εχω και την ψυχολογια....με αυτα που ακουω καθε μερα στις ειδησεις εχω ψυχοπλακωθει.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γερασαμε ΚΩΣΤΑ.......και εγω το εχω εδω και καιρο......ασε που πλεον δεν με απασχολει κιολας.....ματαιοδοξια ειναι και τιποτα αλλο.Να βγαλω αυτο το σολο να βγαλω εκεινο...και μολις ερθει η ωρα να παιξω δικα μου πραγματα παιζω ολο λαλακιες και επαναλαμβανομαι.Θα προτιμουσα να μπορω να παιζω ωραια δικα μου πραγματα παρα αλλων......αλλα πλεον δεν εχω ορεξη ουτε να στρωσω των .....κατω και να κανω καινουργια πραγματα.....

 

 

 

p.s ασε που πλεον δεν εχω και την ψυχολογια....με αυτα που ακουω καθε μερα στις ειδησεις εχω ψυχοπλακωθει.

 

Ετσι ειναι φιλε...εχουμε χασει το ενδιαφερον....αφου απο παντου ολο κατι μας ερχεται κατακεφαλα και μας @$#@#$@ει την ψυχολογια...θα την παλεψουμε ομως...δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου