Προς το περιεχόμενο

Peavey vs Behringer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ, αλλά δεν είναι ότι έβγαλε έναν ακόμα ενισχυτή ίδιας ποιότητας και φιλοσοφίας και του έδωσε την καθιερωμένη εμφάνιση (για αυτό και ούτε ο Blackstar κολλάει, δεν τον πουλάει κανεις για boutique κλώνο και δε νομίζω να προσπαθεί να ακουστεί έτσι). Έχεις δίκιο στους ενισχυτές υπάρχει συγκεκριμένη παράδοση, αλλά αυτό το κάνει σε όλα η Behringer, ακόμα και σε πράγματα που δεν υπάρχει ο παραμικρός λόγος να αντιγράψει (δες τα πετάλια παραπάνω). Δεν είναι δηλαδή θέμα του ότι κινείται στην ίδια ηχητική φιλοσοφία και παράδοση όπως οι άλλοι, είναι στεγνή αντιγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε should not be μαλλον απλως ανακυκλωνομαστε στην ιδια συζητηση...

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να δοκιμασεις ενα bugera για να εχεις και εσυ αποψη ιδιοις ομασι...

Το οτι η peavey εφτασε να μηνυσει εταιρια ειναι αστειο κατα τη γνωμη μου(πριν τη συμφωνια με τον eddie η peavey ειχε φημη ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ απο τη boog ως αναφορα στη ποιοτητα των υλικων της...)

Οπως επισης και το made in usa που μου μοστραρουν οι 6505 και οι 5150ΙΙΙ δεν αντιστοιχουν στη πραγματικοτητα αφου κατασκευαζονται στο Μεξικο...

 

Μεχρι η marshall να μηνυσει το Μετροπουλο τη Σπλοουν και τα συναφη καλα κανουν οι εταιριες και κοπιαρουν....

(σημειωση:ο 6262 ΗΧΗΤΙΚΑ μοιαζει περισσοτερο στον ΧΧΧ παρα στον 6505)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακυκλωνόμαστε γιατί ο καθένας μπαίνει και γράφει τα δικά του χωρίς να διαβάζει και εγώ έπρεπε να είχα σταματήσει να απαντάω πολύ νωρίτερα... ούτε είπα ποτέ για τον ήχο, ούτε για το design έγινε η μήνυση, ούτε έχει την παραμικρή σχέση αυτό που κάνουν οι μπουτικάδες με αυτό που κάνει η Behringer. Αν θες διάβασέ τα να γίνει κουβέντα, εγώ δεν έχω να πω κάτι άλλο.

 

Για το "Made in USA" πάνε πέρασαν οι αθώες εποχές... τώρα Made in USA και NYC (λολ) και Japan δεν είναι ούτε τα αυτοκόλλητα και ας κόψει το λαιμό του ο αγοραστής να βρεί μόνος του τι παίρνει. Αλλά βλέπεις δε μας νοιάζει να μας πουλάνε ψέμα με το τσουβάλι, αρκεί να είναι φτηνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά βλέπεις δε μας νοιάζει να μας πουλάνε ψέμα με το τσουβάλι, αρκεί να είναι φτηνο!

 

E αφου το πληρωνουμε που το πληρωνουμε το ψεμα... Ας το πληρωνουμε φθηνα τουλαχιστον !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου