Προς το περιεχόμενο

Περί ανέμων και υδάτων στην κυριολεξία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να πώ.... τσάμπα σας προσκάλώ τόσες φορές, κανένας σας δεν ήρθε.

Μόνο ο Ηλίας (Elavd) κι αυτός διότι έχει δεσμούς με Βόλο.

Να σας κεράσω θέλω ρε....

Καιρός γαρ εγγύς.

ΝΑ φέρω μπάσο ή έχετε ;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι να πώ.... τσάμπα σας προσκάλώ τόσες φορές, κανένας σας δεν ήρθε.

 

γαιτι νομιζεις σου εδωσα την Firebird...απο τυψεις το εκανα...2 φορες περασα και...δεν..ακουμπησα ρε μαμωτο.....(αλλα ελλειπες και εσυ τη μια στα...ΒΕΡΟΛΙΝΑ..και οταν σε πηρα πετουσες στον 7ο ουρανο.....ομολογησε το!!!! ;D ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ροδο δεν εχω παει,εχω ακουσει ομως οτι ειναι νησι με ευρωπαϊκο αερα οποτε μαλλον θα μου αρεσει (οπως μου αρεσουν και τα 7νησα).....πιανουν ..πωπους και εκει ή ειναι λογικα?

 

Όντως έχει ευρωπαϊκό αέρα και πιστεύω ότι θα σου αρέσει πολύ.

 

Για το αν πιάνουν πωπούς δυστυχώς δεν μπορώ να σου δώσω μια σαφή απάντηση, καθώς δεν ασχολούμαι καθόλου με τουριστικά. Νομίζω ότι τον τελευταίο καιρό τα πράγματα έχουν  βελτιωθεί πολύ. Το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι ΔΕΝ είναι σαν την Σαντορίνη και τη Μύκονο που σου φεύγουν τρελά χρήματα, γιατί είναι πολύ μεγαλύτερο νησί με πάμπολλες επιλογές.

 

Το θέμα είναι τί επιλογές θα κάνεις. Αν πας για φαγητό σε καμμια ταβέρνα στο κέντρο της παλιάς πόλης και μένεις σε κάνα ξενοδοχείο-τέρας ή  στο καζίνο ε, τότε τα θέλει ο δικός μας...πωπός  ;D

 

Εφόσον κατέβεις στη Ρόδο, τα χαιρετίσματα μου στον Gilmour

 

Δυστυχώς ο Μεγάλος έχει αρκετο καιρό να έρθει...πιο πολύ τα παιδιά του έρχονται το καλοκαίρι για διακοπές...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και Εύμορφα τα νησιά σας και πολλά απ' αυτά αγαπώ αλλά σαν την Ηπειρωτική Ελλάδα (για με πάντα), δεν........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρός γαρ εγγύς.

ΝΑ φέρω μπάσο ή έχετε ;

 

 

Έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε καμμιά 10ριά (τυφλά, στραβά, αόματα, πεντάρια, εξάρια, τεσσάρια, βιομηχανικά, Custom, Vintage, μοντέρνα κλπ) μαγαζι ανοίγουμε λέμε.....

 

γαιτι νομιζεις σου εδωσα την Firebird...απο τυψεις το εκανα...2 φορες περασα και...δεν..ακουμπησα ρε μαμωτο.....(αλλα ελλειπες και εσυ τη μια στα...ΒΕΡΟΛΙΝΑ..και οταν σε πηρα πετουσες στον 7ο ουρανο.....ομολογησε το!!!! ;D ;D ;D)

 

Ιτς τρού...

Κάθε μέρα σε ευλογάω για την Firebird (απίστευτο πιάνο).

Πάντως τώρα που έχουμε αεροδρόμιο πολιτικό στην Αγχίαλο κοίτα μην πάρω τον Μάραθο κανένα πρωί και έρθουμε Αλεμανια για παγωμένες (τσάμπα εισητήρια από 9 ώς 30 euro, πιό ακριβό είναι το KTEΛ πλέον).

http://www.bookryanair.com/SkySales/FRSelect.aspx

Για πλάκα ρε παιδιά μπείτε στο σαιτ και κλείστε εισητήρια για Ρώμη (από Βόλο) στις 4/6 με επιστροφή 7/6 να πάθετε ΠΛΑΚΑ....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bookryanair.com/SkySales/FRSelect.aspx

Για πλάκα ρε παιδιά μπείτε στο σαιτ και κλείστε εισητήρια για Ρώμη (από Βόλο) στις 4/6 με επιστροφή 7/6 να πάθετε ΠΛΑΚΑ....

 

όχι μόνο πλάκα έχω πάθει με την εταιρία αλλά μ**νοπλακα!Είχα κλείσει 2 εισητήρια μεθ επιστροφής για αμστερνταμ-δισελντορφ όταν ήμουν ολλανδία για εράσμους με 25 ευρά.Και από κει τρένο μεθ επιστροφής για βερολίνο 50 ευρώ. (150 ευρώ για χοστελ σύνολο 225 άντε 300 ευρώ για 4 μέρες βερολίνο καλά ήταν :D)

 

Πάντως για Βόλο τσίπουρα το ψήνω κι εγώ.Μόνο που τσίπουρο θα πιείτε εσείς.Εγώ θα κάνω τη χάρη στο στομαχάκι μου και θα πιω την Kaiser μου και θα σας τρώω και τους μεζέδες ;D

 

Και μετά μπάνιο Μηλοπόταμο κατά πήλιο μεριά!! ;D

 

Γιούυυυυυυριαααα!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και Εύμορφα τα νησιά σας και πολλά απ' αυτά αγαπώ αλλά σαν την Ηπειρωτική Ελλάδα (για με πάντα), δεν........

 

Τα περισσότερα ίσως μέρη της Ελλάδας είναι όμορφα έτσι κι αλλιώς...έχουμε μια από τις ωραίες χώρες του κόσμου (και με πολύ ωραίο κλίμα) αλλά έχουμε άλλα κακά...

 

Για τον Βόλο +1 για τους μεζέδες τα τσίπουρα κ.τ.λ., αν και προτιμώ γενικά το νομό Μαγνησίας (Πήλιο, Παγασητικός κόλπος) παρά την πόλη αυτή καθεαυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα ίσως μέρη της Ελλάδας είναι όμορφα έτσι κι αλλιώς...έχουμε μια από τις ωραίες χώρες του κόσμου (και με πολύ ωραίο κλίμα) αλλά έχουμε άλλα κακά...

 

Θυμάμαι μία διαφήμιση (του υπουργείου πολιτισμού αν θυμάμαι καλά) πριν 3-4 χρόνια που συνέκρινε μερικά αξιοθέατα της ελλάδας με διάφορα περίφημα αξιοθέατα του εξωτερικού (πχ ''Τα βραχώδη όρη...στα Μετέωρα'' -και έδειχνε τα μετέωρα και όλη την καλαμπάκα).Πολύ πετυχημένο...

 

''Για τον Βόλο +1 για τους μεζέδες τα τσίπουρα κ.τ.λ., αν και προτιμώ γενικά το νομό Μαγνησίας (Πήλιο, Παγασητικός κόλπος) παρά την πόλη αυτή καθεαυτή.''

 

Άσε αρχίζουν να μας πικραίνουν και αυτά (κατά τη γνώμη μου).Καμία σχέση με το μεγαλείο προ 3ετίας-4ετίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου