Προς το περιεχόμενο

Miss you-Nestor Apos and a Noiz Band.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Aυτο αποδεικνυει οτι δεν εισαι αμουσος(ακομη ;D ;D).

 

Αααα , ώστε να με παγιδεύσεις προσδοκούσες με τοιαύτη την ερώτηση! ΝΡΟΠΗ ΣΟΥ :P :P :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα , ώστε να με παγιδεύσεις προσδοκούσες με τοιαύτη την ερώτηση! ΝΡΟΠΗ ΣΟΥ :P :P :P ;D

Μου φαίνεται 2 καφέδες χρειάζεσαι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόξα και τιμή στον Βράχο της μπάντας, τον Γιώργο, τον ρυθμικό ογκόλιθο τυμπανοκρούστη της μπάντας  ;D

Μπράβο ρε Terry που εσύ τουλάχιστον αναγνωρίζεις την καθοριστική συμβολή του ...ογκόλιθου και του έκανες ειδική μνεία. Έτσι πρέπει, εμείς οι ρυθμσεξιονάδες να αλληλοϋποστηριζόμαστε!

 

Πρέπει να πω ότι ο ήχος των τυμπάνων είναι μέχρι στιγμής ο καλύτερος που έχω ακούσει σε clips που έχει ανεβάσει ο Nestor. Φαίνεται πώς αυτή η φωνή ενέπνευσε και το Γιώργο! :D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραίοι. Το άκουσα 4 φορές.  :D

Θέλω και φωτογραφίες του frontman να δω πως "στέκεται" μπροστά στο μικρόφωνο. Αν ακούω σωστά, το πλησιάζει με δόλο απο το πλαι και του τα λέει στο αυτί.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι. Το άκουσα 4 φορές.  :D

Θέλω και φωτογραφίες του frontman να δω πως "στέκεται" μπροστά στο μικρόφωνο. Αν ακούω σωστά, το πλησιάζει με δόλο απο το πλαι και του τα λέει στο αυτί.   ;D

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού, σκέψου το τετράκις. :D

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδοξως τωρα διαβασα το εισαγωγικο ποστ με μεγαλυτερη προσοχη...

 

Νομίζω ότι ήγγικεν η ώρα που οι περισσότεροι από σας - αν όχι όλοι - περιμένατε.

Θα 'θελα να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου, που αν και με συνοδεύουν μέτρια όπως θ' ακούσετε, με βοήθησαν ν' ανακαλύψω μια ακόμη πτυχή του ταλέντου μου.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παραδοξως τωρα διαβασα το εισαγωγικο ποστ με μεγαλυτερη προσοχη...

 

 

Είδες ο άτιμος, δεν είναι μόνο φωνάρα και μουσικός Τιτάνας...  ;) Είναι και φυσικό συγγραφικό ταλέντο.  :D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου