Προς το περιεχόμενο

Drumset & cymbals


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστώ!!!! Απ'οτι είδα στο net τα RUDE είναι ακριβά!!! Οσο για τις μπαγκέτες αυτες σκοπεύω να παρω!!!! JOEY forever!!!!!

Εχεις ακούσει καθόλου τον ήχο των ZXT??? (δεν ξέρω τα ερωτεύτηκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o joey παντος rude εχει....οντος ειναι ακριβα...μονο το hh κανει 470 ευρω.... εχω παιξει σε zxt της zildjian , αυτα εχει στο οδιο ποθ παω! πανω κατω παρομοιο ηχο με τα rude exoun αλλα σαν αισθηση προτιμο τα rude . στα zxt titanium δεν εχω παιξει μονο τα εχω ακουσει στο net...

 

 

joey forever!!! kai sy maggot eisai??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω. Τα ZXT με τα TITANIUM το ίδιο πρέπει να είναι λογικά, η διαφορά πρέπει να είναι μόνο στήν εμφάνιση!!!! Μηπως θυμάσαι σε ποιό site τα άκουσες???

Ο Joey είναι θεός. Αν σε ενδιαφέρει τσέκαρε αυτό http://slipknot5280.tripod.com/id10.html

SLIPKNOT 4EVER!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

τι εχετε παθει ολοι με τον joey?

νταξει δε λεω οτι ειναι κακος ειναι απλα ενας καλος γρηγορος metal drummer!

και γιατι τις ahead του joey ρε μαγκες? βαλτε λιγο χαρακτηρα και προσωπικοτητα στις αγορες σας για ονομα! εκτος αν ειστε τιποτα 16-17 χρονων παιδια.

γιατι rude = metal? την παλευετε?

rude  = μου αρεσουν ή οχι?

και οσο για τις ahead δεν εχω πιασει πιο μαλακία μπακετα στη ζωη μου μου (χωρις να θελω να τις δυσφημισω αλλα η μπακετα ειναι πρεπει να ειναι ξυλινη και τουλαχιστον να εχει την αφη του ξύλου, μεταλλο με πλαστικο δεν ειναι μπακετα), τις ειχε φερει η μανα μου απο αγγλια πριν ερθουν στην ελλαδα το 98-99 εβλεπα και εγω πιτσιρικος τοτε τον ulrich να παιζει με τις ahead και εβαλα την καημενη τη μανα μου να μου βρει τις ahead στο λονδινο που ετρχε με τη χειρουργειμενη θεια της εκει (μιλαμε εκανα μεγαλη καφριλα :P) ασε που οταν φαγωνονται γινονται σαν στραβοκομμενα αγγουρια!

o joey και o joey και ο joey...σιγα τα ωα!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαστορα, δεν βλεπεις οτι τo θεμα που απαντας εχει μεινει νεκρο εδω και 40 χρονια?

να σε ακουλουθω σε ολα? :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαστορα, δεν βλεπεις οτι τo θεμα που απαντας εχει μεινει νεκρο εδω και 40 χρονια?

να σε ακουλουθω σε ολα? :)

3 χρονια βασικα... :P και παλι τι εχει να λεει? εσενα τι σε πειραζει? αν ειναι ας διαγραφει...όπως και πολλά άλλα...ταπαμε αυτα, καληνύχτες!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου