Προς το περιεχόμενο

Edguy Cover


bakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια..Μετα απο ενα χρονο αυτο διδασκαλιας αποφασησα να κανω ενα κοβερ για να φω τι ψαρια πιανω...ειναι σχετικα προχειρο και με 1-2 λαθακια...αλλα θελω να μου πειτε την γνωμη σας κρινοντας απο το οτι παιζω ενα χρονο και κατι και χωρις ουτε ενα μαθημα η εστω καποιον να μου δωσει τις βασικες γνωσεις.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αλλα θελω να μου πειτε την γνωμη σας κρινοντας απο το οτι παιζω ενα χρονο και κατι και χωρις ουτε ενα μαθημα η εστω καποιον να μου δωσει τις βασικες γνωσεις.  ;)

 

Ποτέ,μα ΠΟΤΕ μη προσπαθείς να επηρρεάσεις την αξιολόγηση των άλλων με επειχειρήματα περί αυτοδιδασκαλίας,έλλειψη μαθημάτων και άλλα.Δεν πρόκειται να ανεβάσουν το ''βαθμό σου''.Εξάλλου άλλοι σε 1 χρόνο μαθαίνουν να παίζουν παπάδες.

 

όσον αφορά το cover,δεν είναι και κανενα απαιτητικό τραγούδι.απλά πρόσεχε πόση δύναμη βάζεις όταν βάράς τη συγχορδία γιατί σε μερικά σημεία που το (παρα)κάνεις ακούγεται φάλτσο.Αυτά από μένα.Γενικά καλό keep rocking!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Mike G σε ευχαριστω για τις συμβουλες.Δεν προσπαθω να επιρρεασω την αξιολογηση, απλα λεω ενα κριτηριο.Γιατι κατα την γνωμη μου αλλη προοδο κανει καποιος που μαθαινει απο την αρχη μονος του και αλλιως καποιος που κανει μαθηματα.Διωρθωσε με αν κανω λαθος. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κατα την γνωμη μου αλλη προοδο κανει καποιος που μαθαινει απο την αρχη μονος του και αλλιως καποιος που κανει μαθηματα.Διωρθωσε με αν κανω λαθος. ???

 

Και γω εννοούσα για αυτοδίδακτο ένα όχι με μαθήματα.Τα μαθήματα πάντα βοηθούν εννοείται!Απλά μην το αναφέρεις ποτέ ότι είσαι αυτοδίδακτος άμα σε ρωτήσουν πες το.Προσωπική μου άποψη αυτή αν κάποιος διαφωνεί από το φόρουμ δεκτό! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αρμονικές που υπάρχουν στο κομμάτι δεν ακούγονται καν... Δούλεψε το... Καλό σημάδι ότι κρατάς τον ρυθμό με το πόδι (αν και βγαίνεις αρκετές φορές εκτός)... Και έχεις κάνει πάνω από 2-3 λαθάκια... Επίσης μάθε να πηγαίνει το δεξί εκεί που πρέπει και να μην ακούγονται άσχετες νότες επειδή δεν τις έχεις κάνει mute... Το σόλο αλλού για αλλού... Και αν θες να παίζεις γεμάτες πέμπτες πιάστες σωστά και όχι με 2 δάχτυλα... Θα σε βοηθήσει και σε κάποια αρπίσματα αυτό στο μέλλον...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αρμονικές που υπάρχουν στο κομμάτι δεν ακούγονται καν... Δούλεψε το... Καλό σημάδι ότι κρατάς τον ρυθμό με το πόδι (αν και βγαίνεις αρκετές φορές εκτός)... Και έχεις κάνει πάνω από 2-3 λαθάκια... Επίσης μάθε να πηγαίνει το δεξί εκεί που πρέπει και να μην ακούγονται άσχετες νότες επειδή δεν τις έχεις κάνει mute... Το σόλο αλλού για αλλού... Και αν θες να παίζεις γεμάτες πέμπτες πιάστες σωστά και όχι με 2 δάχτυλα... Θα σε βοηθήσει και σε κάποια αρπίσματα αυτό στο μέλλον...

καμια συμβουλη επι αυτου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου