Προς το περιεχόμενο

Ποιος είπε ότι ο "τσάμπας" ... πέθανε???


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

http://www.cockos.com/reaper/features.php

 

Να ένα ενδιαφέρον free daw με features που κοιτάνε άφοβα στα μάτια τον πανάκριβο ανταγωνισμό...

Δεν ξέρω κατά πόσο ανταποκρίνεται σ΄αυτά που υπόσχεται (δεν προλαβαίνω να το δοκιμάσω) αλλά πιστεύω ότι οι φίλοι που ψάχνουν κάτι τέτοιο, αξίζει να το δοκιμάσουν...

 

ΥΓ. Μετά την έκδοση 1.0 (τώρα βρίσκεται στην 0.86) θα γίνει shareware και θα διατίθεται πλέον με ένα φαντάζομαι μικρό αντίτιμο, οπότε προλαβαίνετε να του ρίξετε μια ματιά και να το κατεβάσετε ως free....

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε παραπέμψω και εδώ :)

 

εγώ το είχα χρησιμοποιήσει αλλά δεν νομίζω πως έχει νόημα με τόσες καλές και φθηνές λύσεις πραγματικών sequencers που υπάρχουν (πχ cubase se)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ναι βρε...απλά καλό είναι να δοκιμάζουμε όσες νέες λύσεις προσφέρονται...ειδικά τις free για παιδιά που δεν μπορούν να διαθέσουν αρκετά χρήματα...εμένα απλά μου το σφυρίξανε είδα και τα features και το κοινοποίησα...μην βαράς... :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου