Προς το περιεχόμενο

Peavey VS Line6 κι ο Διαμαντόπουλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα βασικα το πραγματικα ΜΕΓΑΛΟ προβλημα ειναι η ορθογραφια σου που μας πεθανε... :lol: αλλα τελος πάντων....

 

και εδω νοιωθουμε αλλα δεν βριζουμε & δεν "στολίζουμε" υπαλλήλους μαγαζιών καλυπτομενοι πισω απο την ανωνυμια του internet...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χαχαχαχαχ σορρυ για την ορθογραφια (οταν γραφω κανονικα δεν κανω λα8η αλλα οπως ειδες στην αρχη εγραφα με αγγλικους χαρακτιρες,συνη8εια απο τα greeklish apo ola ta jena site kai to chat se online games,gia ayto δεν ωαζω Ω και αλλα φονιεντα σοστα (σωστα))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ρε παιδια μια ερωτηση πηγα να κανω και μου το βγαλατε ξυνο,πρεπει συνεχεια να ρωταω αγγλους δηλαδη δεν πρεπει να ρωταω ελληνες γιατι θα με περνουν απο τα μουτρα κριμα ρε παιδια :cry: :cry: :cry:

ενα post εκανα και εγω και παραλιγο να με φατε :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ρε παιδια μια ερωτηση πηγα να κανω και μου το βγαλατε ξυνο' date='πρεπει συνεχεια να ρωταω αγγλους δηλαδη δεν πρεπει να ρωταω ελληνες γιατι θα με περνουν απο τα μουτρα κριμα ρε παιδια :cry: :cry: :cry:

ενα post εκανα και εγω και παραλιγο να με φατε :cry: :cry: :cry:[/quote']

 

 

WELCOME TO GREECE !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ σορρυ για την ορθογραφια (οταν γραφω κανονικα δεν κανω λα8η αλλα οπως ειδες στην αρχη εγραφα με αγγλικους χαρακτιρες' date='συνη8εια απο τα greeklish apo ola ta jena site kai to chat se online games,gia ayto δεν ωαζω Ω και αλλα φονιεντα σοστα (σωστα))[/quote']

 

Έγραφες σε ξένα sites με greeklish και σε καταλάβαιναν?? 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ σορρυ για την ορθογραφια (οταν γραφω κανονικα δεν κανω λα8η αλλα οπως ειδες στην αρχη εγραφα με αγγλικους χαρακτιρες' date='συνη8εια απο τα greeklish apo ola ta jena site kai to chat se online games,gia ayto δεν ωαζω Ω και αλλα φονιεντα σοστα (σωστα))[/quote']

 

Έγραφες σε ξένα sites με greeklish και σε καταλάβαιναν?? 8O

 

greeklish σε online games με ελληνες φιλους απο εκει μου εχει κατσει και γραφω ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ρε παιδια μια ερωτηση πηγα να κανω και μου το βγαλατε ξυνο' date='πρεπει συνεχεια να ρωταω αγγλους δηλαδη δεν πρεπει να ρωταω ελληνες γιατι θα με περνουν απο τα μουτρα κριμα ρε παιδια :cry: :cry: :cry:

ενα post εκανα και εγω και παραλιγο να με φατε :cry: :cry: :cry:[/quote']

 

 

Βρε αγορινα μου...που το ειδες το πεσιμο...ποιο ευγενικα δεν θα μπορουσα να σου μιλησω...και φιλε μου σε ειπα και σε παρακαλω σου ειπα...τι ηθελες δηλαδη;;

Οταν μιλας ανωνυμα μεσα απο ενα επωνυμο site και λες οτι ειναι **** και &*** οι χ,ψ στον Νακα...τι θελεις να σου πω;;;

Δεν στο ειπα για να το παιξω σοβαρος...γιατι ειμαι ο μονος που εδω μεσα.... οχι μονο δεν εχει τετοια υποσταση....αλλα το ακριβως αντιθετο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ σορρυ για την ορθογραφια (οταν γραφω κανονικα δεν κανω λα8η αλλα οπως ειδες στην αρχη εγραφα με αγγλικους χαρακτιρες' date='συνη8εια απο τα greeklish apo ola ta jena site kai to chat se online games,gia ayto δεν ωαζω Ω και αλλα φονιεντα σοστα (σωστα))[/quote']

 

Έγραφες σε ξένα sites με greeklish και σε καταλάβαιναν?? 8O

 

greeklish σε online games με ελληνες φιλους απο εκει μου εχει κατσει και γραφω ετσι...

 

γιατί απολογήσε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου