Προς το περιεχόμενο

Peavey VS Line6 κι ο Διαμαντόπουλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΑΑ και κατι αλλο (σορρυ για το δευτερο ποστ) δεν αμφεβαλλα ποτε για τις φνωσεις τουσ αλλα δεν σκεφτονται τις γνωσεις που εχω πανω σε αλλα θεματα(εγω μπορω να φτιαξω ενισχυτη,βρηκα το κυκλωμα σε σιτε,ενω αυτος το μονο που κανει ειναι να εχει αποψη για ολα ενω δεν ξερει καν πως δουλευουν) σπουδαζω μηχανικη υλεκτρονικων υπολογιστον (ιταλια)και αυτα τα κυκλωματα ειναι παιχνιδακι εχω εργαστηριο που μου αφησε ο πατερας μου και σου φτιαχνω και motherboard η κιθαρα ειναι ενα χομπι μου οχι επαγγελμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σωστός ο αντουάν! Βασικά τύποι τύπου "υπάλληλος Διαμαντόπουλου" αντικειμενικά θέλουν μερικές κλωτσιές στα παΐδια... έτσι για να στρώσουν χαρακτήρα... :)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο αντουάν! Βασικά τύποι τύπου "υπάλληλος Διαμαντόπουλου" αντικειμενικά θέλουν μερικές κλωτσιές στα παΐδια... έτσι για να στρώσουν χαρακτήρα... :)

 

τελικα το εθεσες καλυτερα απο ολους φιλε μου :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΙΨΔ

 

 

Η Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή (ΙΨΔ)' date=' που ανήκει στις αγχώδεις διαταραχές, είναι μια κατάσταση που μερικές φορές μπορεί να είναι αρκετά σοβαρή και να επιμένει για χρόνια. Το άτομο που πάσχει από ΙΨΔ παγιδεύεται από μιά σειρά επαναληπτικών σκέψεων([b']ιδεοληψίες - obsessions-Διαμαντοπουλος[/b]) και συμπεριφορών(ψυχαναγκασμοί - compulsions), που αν και δίχως νόημα ακόμη και για τον ίδιο τον πάσχοντα, προκαλούν μεγάλη δυσφορία και είναι πολύ δύσκολο να ξεπεραστούν.

 

Που τα σκέφτεσαι αυτά τα βαθυστόχαστα έτσι γδυτούλι που κάθεσαι καταμεσίς στο δωμάτιο....και έχεις και δίκιο....

 

χαχαχααχααχααχαχαχχαχαχα....θεος!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δυο που το μονο που ξερουν να κανουν στη ζωη τουσ ειναι να παιζουν ηλεκτρικη και να περιφανευονται,ενω δεν βλεπουν οτι ειναι δυο κακομοιροι υπαλλυλοι.ενω οι πελατες απο μικρους ως μεγαλους μπορει να μην ξερουν καλα κι8αρα(γιατι το εχουν ως χομπι και οχι ως σκοπο ζωης) αλλα να σπουδαζουν η να βγαζουν 3000ευρο και καποια μερα να γινουν μεγαλοι ενω αυτοι οι δυο ακομα με τα πεταλακια θα ασχολουνται.

 

Aν οι μεγάλοι παραμείνουν μεγάλοι ,πάλι δεν παρατηρείται καμμία πρόοδος. :wink:

 

Δεν ξέρω αν διάβασες άλλα θέματα πριν αποφασίσεις να συμμετάσχεις στη συζήτηση αλλά ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ και εμάς .

 

Αυτά για κακόμοιρους υπαλλήλους που τα έμαθες?Για ψάξτο λίγο.

 

Και όχι ΙΨΔ δεν έχεις.Θα μου επιτρέψει ο συνάδελφος antouan_z να διαφωνήσω με τη διάγνωσή του.Αλλά την θεραπεία την ξέρω: ΤΕΝΕΚΕ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ κάθε απόγευμα και μάζεμα μπάμιας μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη απο οτι βλεπω ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ & συνεχιζεις το ΚΛΑΨΟΥΡΙΣΜΑ το θεμα κλειδωνεται!!

 

ΟΡΙΣΤΙΚΑ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου