Προς το περιεχόμενο

Peavey VS Line6 κι ο Διαμαντόπουλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

lipon exo skopo na egoraso kairourio amp exo stamarei enan peavey bandit 112 (80w) kai enas line6 spider 75w exo epiphone gothic explorer me emg 81/60 paizo metal->metallica,slayer,megadeth kirios kai kana sabbath ama katsei,protimo to crunch ston yxo mou dhladh palm mute +high gain distortion

 

pios aksixei perrissotero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τον line 6 δεν τον ξέρω... o peavey κάνει γι αυτό που θές, αλλα κατά 80% κάνει μόνο γι αυτό, να το ξέρεις... για τον Bandit λοιπόν, έχει σβηστεί τώρα η αγγελία, αλλά τον πουλάω 250 ευρώ (το πρώτο μοντέλο, το αμερικάνικο με το sheffield ηχείο, τον είχα πάρει 190.000 δρχ), άμα θες κανονίζουμε να τον ακούσεις για να δεις τι παίζει και αποφασίζεις μετά ότι θες.... Line 6 νομίζω έχει ο Διαμαντόπουλος (ή Διαμαντίδης?) στη Σόλωνος χαμηλά.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίχτηκε ρε παιδιά? Γιατί αρπάχτηκες ρε συ Αντουάν? Ρωτάω γιατί εμένα μου εμφανίζει μόνο το πρώτο Post του freddy κ εκτος απο τα greeklish δεν λέει κ τίποτα ο κακομοίρης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιχτηκε η παρ.4 που μαλλον ο νεος μας φιλος δεν διαβασε πριν ποσταρει :wink:

 

http://www.noiz.gr/postt3948.html&sid=dab97a6abfdb882f6873c517d01d833d

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσει που το προωλημα ειμαι εγο που ειπα την λεξη μαλακας και οχι ο αλλος που εχει βαλει κατω απο το ονομα του την γυμνη..............τωρα τι να πω???????????????δηλαδη ελεος λες και του εβρησα το σοι,εδω δεν τους ξερει καν τους τιπαδες για τους οπιους μιλησα.......................πολυ καταντια παντως (καλα εκανα τοσο καιρο και ποσταρα σε ξενα σαιτ οι ανθρωποι νιωθουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου