Προς το περιεχόμενο

Peavey VS Line6 κι ο Διαμαντόπουλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως ρε παιδια μια ερωτηση πηγα να κανω και μου το βγαλατε ξυνο' date='πρεπει συνεχεια να ρωταω αγγλους δηλαδη δεν πρεπει να ρωταω ελληνες γιατι θα με περνουν απο τα μουτρα κριμα ρε παιδια :cry: :cry: :cry:

ενα post εκανα και εγω και παραλιγο να με φατε :cry: :cry: :cry:[/quote']

 

 

WELCOME TO GREECE !!!!!!!!

 

κριμα ρε παιδια δηλαδη δεν το περιμενα μεταξυ ελληνων τετοια πραγματα...

τι σκατα πατριωτες δεν ημαστε??? ειναι λυπηρο να γραφεις στους ξενουσ οτι εισαι ελληνας και να λενε :ολε μπραβο τυχερε η ελλαδα ειναι πολυ ωραια

και οι ελληνες καλος κοσμος. και να γραφω σε ελληνικο site και γινεται ο χαμος απο μια λεξη που δεν το ηξερα κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παντως ρε παιδια μια ερωτηση πηγα να κανω και μου το βγαλατε ξυνο' date='πρεπει συνεχεια να ρωταω αγγλους δηλαδη δεν πρεπει να ρωταω ελληνες γιατι θα με περνουν απο τα μουτρα κριμα ρε παιδια :cry: :cry: :cry:

ενα post εκανα και εγω και παραλιγο να με φατε :cry: :cry: :cry:[/quote']

 

 

Βρε αγορινα μου...που το ειδες το πεσιμο...ποιο ευγενικα δεν θα μπορουσα να σου μιλησω...και φιλε μου σε ειπα και σε παρακαλω σου ειπα...τι ηθελες δηλαδη;;

Οταν μιλας ανωνυμα μεσα απο ενα επωνυμο site και λες οτι ειναι ***και ****....αι οι χ,ψ στον Νακα...τι θελεις να σου πω;;;

Δεν στο ειπα για να το παιξω σοβαρος...γιατι ειμαι ο μονος που εδω μεσα.... οχι μονο δεν εχει τετοια υποσταση....αλλα το ακριβως αντιθετο!!

 

 

δεν ειπα για τον νακα μια χαρα ειναι τα παιδια εκει στον διαμαντοπουλο ειναι δυο ψονισμενοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγαπαω ολο τον κοσμο και ολουσ τους ανθρωπους ελληνες και ξενους και αλβανους ειναι ολοι παιδια του ιδιου θεου και ασ πιστευουν σε αλλουσ θεους γιατι ο αληθινος τους δεχετε ολουσ στο βασιλειο του απλα σιχενομαι τους ανθρωπους που νομιζουν οτι ειναι το κεντρο του συμπαντος επειδη νομιζουν οτι κανουν κατι καλυτερα απο ολουσ τπυς αλλουσ στην ζωη τους και ολοι οι αλλοι ειναι σκουπιδια και σκατα μπροστα τους και ιδιαιτερα σε εναν πωλητη μαγαζιου

ο οποιος πρεπει να εξηπηρετει και οχι να πουλαει μουρη και ανεδεια σε αλλουσ που δεν ξερουν οσο αυτοι αυτο ειναι καταντια κατα την ταπεινη μου γνωμη

και εναντιον στην αγαπη μεταξυ των ανθρωπων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου προτεινα να διαβασεις ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ το

 

http://www.noiz.gr/postt3948.html&sid=dab97a6abfdb882f6873c517d01d833d

 

οπως και σε ΟΛΑ τα ξενα site στα οποια εισαι μελος υπάρχουν καποιοι ΚΑΝΟΝΕΣ που πρεπει να σεβονται ολοι (ναι ΚΑΙ τα νεα μελη....) απο οτι εχεις δει ποσταρεις ακομα αρα ουτε σε εχουμε αποβαλει,ουτε σου την εχουμε πεσει,λιγο προσοχη μονο στις εκφρασεις σου ζηταμε :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στον διαμαντοπουλο ειναι δυο ψωνισμενοι...

 

 

 

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω . Μιά φορά είχα πάει να πάρω ένα πετάλι ..... πρίν κάν μιλήσω με πιάνει ένας απο εκέι ( τώρα δεν είναι ) , και μου λέει " μήν μου πέις τι θές εγώ ξέρω , ξέρεις έχω αυτή την δυνατότητα να καταλαβαίνω τον πελάτη μου '' έμεινα κάγκελο 8O 8O 8O . Μου ήρθε να βάλω τα γέλια , φυσικά έφυγα με την μία . Δεν καταλαβάινω γιατί να μην λέμε τα πράγματα με το όνομά τους !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγαπαω ολο τον κοσμο και ολουσ τους ανθρωπους ελληνες και ξενους και αλβανους ειναι ολοι παιδια του ιδιου θεου και ασ πιστευουν σε αλλουσ θεους γιατι ο αληθινος τους δεχετε ολουσ στο βασιλειο του απλα σιχενομαι τους ανθρωπους που νομιζουν οτι ειναι το κεντρο του συμπαντος επειδη νομιζουν οτι κανουν κατι καλυτερα απο ολουσ τπυς αλλουσ στην ζωη τους και ολοι οι αλλοι ειναι σκουπιδια και σκατα μπροστα τους και ιδιαιτερα σε εναν πωλητη μαγαζιου

ο οποιος πρεπει να εξηπηρετει και οχι να πουλαει μουρη και ανεδεια σε αλλουσ που δεν ξερουν οσο αυτοι αυτο ειναι καταντια κατα την ταπεινη μου γνωμη

και εναντιον στην αγαπη μεταξυ των ανθρωπων...

 

Ο καιρος γαρ εγγυς......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στον διαμαντοπουλο ειναι δυο ψωνισμενοι...

 

 

 

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω . Μιά φορά είχα πάει να πάρω ένα πετάλι ..... πρίν κάν μιλήσω με πιάνει ένας απο εκέι ( τώρα δεν είναι ) ' date=' και μου λέει " [i']μήν μου πέις τι θές εγώ ξέρω , ξέρεις έχω αυτή την δυνατότητα να καταλαβαίνω τον πελάτη μου[/i] '' έμεινα κάγκελο 8O 8O 8O . Μου ήρθε να βάλω τα γέλια , φυσικά έφυγα με την μία . Δεν καταλαβάινω γιατί να μην λέμε τα πράγματα με το όνομά τους !!!!!!

 

 

φιλε μου ξερεις τι ειχε κανει σε μενα? ε λοιπον ακου: ειχα παει για να παρω καινουρια κι8αρα μια epiphone gothic και αφου του ειπα οτι αφου την παρω

θα βαλω ΕΜG 81/60 πανω αρχιζει...εβγαλε την αποφαση οτι δεν θελω κιθαρα οτι θελω ενισχυτη randall που εκανε 500 ευρο 75w και να παω να κανω μαθηματα για μου ειπε οτι δεν ξερω τιποτα οτι δεν ξερω να κρινω κιθαρα οτι αυτος παιζει πολλα χρονια και δεν πιανω μια μπροστα του...τελικα πηγα σε αλλο μαγαζι πηρα την κιθαρα εβαλα EMG τορα η κιθα ρα ειναι πολυ καλη και οταν ειχε χτυπησει μια φορα ξαναπηγα σε αυτον μου λεει δεν γινεται τιποτα θα καταστραφει με τον καιρο ( :?: :?: :?: :?: :?: ) τελικα πηγα σε αλλο μαγαζι και την επισκευασαν εδω και κατι χρονια δεν εχει παθει τιποτα ενα χτυπηματακι στην ακρη ηταν μονο (δηλαδη τι να πω για το ατομο εχει πολλα προβληματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης οτανειχα παει με ενα φιλο να παρει κι8αρα (τοτε ξεκιναγε) ηθελε νατοθ πουλησει μια κιθαρα που δεν αρεσε στον παιδι (ηθελε αλλο χρωμα και αλλο σχημα) και του λεει αυτος οτι η πρωτη κιθαρα του ηταν κιτρινη και πρεπει να παρει οτι του λεει γιατι οι αλλοι θα τον κοροιδεψουν (ενω αυτος??) δηλαδη μονο σε αυτο το μαγαζι εχει γινει αυτο τι να πω??? μετα τον ροταγα για ενα πεταλακι και πως δεν με εβρησε επειδη του ελεγα οτι θελω πεταλι με 150 ευρο και οχι με 250 (λαμπα ) που ηθελε να μου δωσει (δεν ειμαι και πλουσιος)

και γυρανει και λεει οτι δεν ξερω τιποτα γιατι η κιθαρα,οι amps και τα πεταλια ειναι επενδυση και πρεπει να τα σκαω χοντρα.....δηλαδη τι αλλο να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου