Προς το περιεχόμενο

Eurovision ημιτελικός


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πείτε μου τις εντυπώσεις σας από τον χθεσινό ημιτελικό.

 

Εμένα τα περισσότερα κομμάτια δεν μου άρεσαν (εντελώς αδιάφορα) όμως υπήρχαν και μερικές λαμπρές εξαιρέσεις.

 

Το Βέλγιο για παράδειγμα που έστειλε την γνωστή Kate Ryan με το "Je t' Adore" ήταν μία απ'αυτές.¶ψογο dance κομμάτι και με πολύ καλή παραγωγή. (βέβαια το γκαντέμιασα μιας και δεν πήγε καν στον τελικό...).

 

Οι φινλανδοι Lordi επίσης μου άρεσαν,το κομμάτι κινήθηκε σε γνωστες rock φορμες αλα Alice Cooper όμως ήταν κάτι το διαφορετικό γiα την Eurovision.

 

Οι Ισλανδοι μου άρεσαν επίσης,όχι τόσο το κομμάτι,αλλά η performance της Sylvia Night και το glam στυλάκι.

 

γενικά πάντως ,η eurovision έχει φωνάρες (...και κορμάρες) άσχετα αν τα περισσότερα κομμάτια δημιουργικά κινούνται σε ρηχα νερα...

 

 

ps: i looooove Maria Menounos :D :oops: :oops: :oops: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικα απο κομματια δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε καποιο. Των Lordi ηταν αδιαφορο 80's και γενικως κυριαρχησε η γνωστη κιτς σουπα της Eurovision. Εκει που ειχα ελπιδες ηταν στην Βοσνια που το κομματι το ειχε γραψει ο ιδιος που χε κανει το κομματι της Σερβιας πριν απο 2-3 χρονια, οταν η Σερβια ειχε βγει 2η -ενα πολυ ωραιο κομματι οντως-, αλλα και αυτο ηταν μετριο προς καλο απλα.

 

Γενικως υπαρχουν 3 λογοι να δει κανει την Eurovision αυριο: 1) Να δουμε τι θα κανουν οι Lordi και οι αλλοι οι τρελαμενοι που λενε το We are the winners of Eurovision, γιατι αποτελουν την αποδειξη οτι ο κοσμος αρχιζει και βαριεται τα ιδια και τα ιδια, 2) να δουμε πως θα τα παει η Αννουλα χωρις το δωδεκαρακι της Κυπρου και 3) για την Μενουνος φυσικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δουμε πως θα τα παει η Αννουλα χωρις το δωδεκαρακι της Κυπρου

 

Γιατί; Δεν θα της το δώσουν; Για ενημέρωσέ μας να παίξουμε κανένα στοιχηματάκι... :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aποκλειστηκε η Κυπρος........διοτι αποδειχθηκαν οτι τα στηθια της Αννετ ηταν ψευτικα και για δεοντολογικους λογους αναγκαστηκαν να την αποχωρησουν....

Αννα ...που πας αγαπη μου με τα πορτοκαλακια σου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Δεν θα της το δώσουν; Για ενημέρωσέ μας να παίξουμε κανένα στοιχηματάκι... :)

 

Η Κύπρος δεν πέρασε στον τελικό. :lol:

 

Κρίμα, ήθελα να δω πόσο αββυσαλλέο θα ήταν το ντεκολτέ της Αννέτ... :P

 

Ο μόνος τρόπος να αντιμετωπίσουμε τέτοιους 'θεσμούς' σαν την Ουροβίζιον, είναι να την εξευτελίσουμε 'από μέσα'.

 

¶σε να βγαίνουν για 2-3 χρόνια πρώτες συμμετοχές τύπου Λόρντι, Ντάνα Ιντερνάσιοναλ και άλλα κουλά, να δεις πανηγύρια... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κομμάτια ειταν ολα μάπα!!!! Δυο μονο οι εξαιρεσεις

 

Οι Lordi που τουλαχιστον μπηκαν μεσα και εγινε ο πανικος ο ιδιος (οι μιοι θεατες πρεπει να ειχαν ψιλοχεστει)...Το κομματι γενικα ιταν αρκετα καλο αλλα θα ηθελα και κανα σολιδι....

 

Οι λιθουανοι που απηυδησανε να χανουνε και απλα κανανε χαβαλέ (we are the winners of Eurovision :D :D) Παραλιγο να τους ψηφισω αυτους.

 

να δειτε που θα τα παρουνε στην κρανα οι μεταλλοροκαδες ανα την υφηλιο, θα βγαλουνε τους Lordi και θα κανουμε παρτυ!!

 

Τα υπολοιπα κομματια ειτνα επιεικως απαισια, κλεμμενες μελωδιες, ξεκωλα χωρις φωνη, gay-look απαραιτητο στους αντρες(;;:), αθλιος στιχος, ανυπαρκτη μουσικη....

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aποκλειστηκε η Κυπρος........διοτι αποδειχθηκαν οτι τα στηθια της Αννετ ηταν ψευτικα και για δεοντολογικους λογους αναγκαστηκαν να την αποχωρησουν....

Αννα ...που πας αγαπη μου με τα πορτοκαλακια σου;;;

 

Ρε Αντωνέα, μέσα στο μυαλό μου είσαι ρε μπαγάσα... :P :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Κύπρος δεν πέρασε στον τελικό. :lol:

 

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει η Κυπρος να εμεινε εξω αλλα στον τελικα θα ψηφισει. Αρα το δωδεκαρακι το εχει στο τσεπακι η Αννουλα ...

 

 

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=707418&lngDtrID=253

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου