Προς το περιεχόμενο

Αντικατάσταση επένδυσης σε Sonor 505


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου γιαννακη σε ευχαριστω παρα πολυ για τις σημαντικεσ αυτες πληροφοριες!που θα μπορουσα να βρω τετοια παστα?και εαν βαφτουν δεν υπαρχει κινδυνος να φουσκωσει το ξυλο η να προκληθει καποια ζημια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου γιαννακη σε ευχαριστω παρα πολυ για τις σημαντικεσ αυτες πληροφοριες!που θα μπορουσα να βρω τετοια παστα?και εαν βαφτουν δεν υπαρχει κινδυνος να φουσκωσει το ξυλο η να προκληθει καποια ζημια?

Τετοια παστα σε διαφορα χρωματα πουλαει και ο Γαβρηλος αλλα και σε διαφορα sites οπως στο ebay.

Οσον αφορα για το κινδυνο που αναφερεις να προκληθει καποια ζημια στο κελυφος αυτο ειναι καθαρα θεμα μαστοριας και εκει ολοι οι δρομοι οδηγουν σε μονοδρομο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοινςσ αμα ειναι καλοσ ο μαστορας θα βγει καλο κ χωρις ζημια αλλιως την βαψαμε!εμενα το βαψιμο με φοβιζει μονο!

Κοιτα Τζωρτζη δεν βαφουν με πινελο γινεται ειδικη επεξεργασια πρωτα .Μην φοβασαι αν ο μαστορας ειναι καλος & γνωστος (κανεις σοβαρος δεν διακινδυνευει την φημη του για τσαπατσοδουλεια )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί παλιότερα, αν ψάξεις θα βρείς λύση, το χουν κάνει κάποιοι απο δώ. Απο μια πρόχειρη αναζήτηση βρήκα αυτό:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1258.new#new

 

Η γνώμη μου πάντως είναι οτι άν καταφέρεις και το κάνεις μόνος σου έχε καλώς, αλλιώς να πας να σκάσεις λεφτά σε μάστορα κτλ για ένα τέτοιο σετ, δεν αξίζει. Σκέψου μόνο οτι 2 μεροκάματα να θέλει ο μάστορας και άλλα 100-150 τουλάχιστον τα υλικά ενώ το σετ έχει καινούριο 345. Συμφαίρει καλύτερα να πάρεις κανα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση, ειδικά αυτή την εποχή ο κόσμος τα σκοτώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος ippex,εμενα μου στοιχισε το 2005 100 ευρω για αλλαγη χρωματος σε μια κασα (βαφτη οχι ταπετσαρια ) ειπαμε στο παιδι να κανει μια επαφη με τον Γαβριλο να μαθει τι γινεται δεν πιστευω να ειναι τοσο δυσκολο να παρει ενα τηλεφωνο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ιπεξ διαβασα το αρθρο που μου προτεινες και τεινω στην λυση του γκανσοϊλ!υπαρχει πιθανοτητα να μου δημιουργησει καποια ζημια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε tzortzi,

Δεν μπορώ να σου απαντήσω μιας και δεν έχω επιχειρήσει τίποτα παρόμοιο ώστε να χω άποψη. Βρήκα άλλο ένα τόπικ που ίσως σε διαφωτίσει περισσότερο:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=156696.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ippex ο τυπος εκανε παρα πολυ καλη δουλεια και σκεφτομαι να το επιχειρισω!θα προσπαθησω να μιλησω μαζι του για περισσοτερες λεπτομερειες!ειλικρινα σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου