Προς το περιεχόμενο

boutique guitar amps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια μικρη αλλα παρα πολυ ωραια περιγραφη σε μερικους απο τους κορυφαιους ενισχυτες που υπηρχαν και υπαρχουν...

μιλαμε για αλλα "επιπεδα" ηχου :P

(θα αυτοκτονησω αν βγει harley benton ενισχυτης με ..40€ :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αχ αυτος ο Να..ας ......... ακομα να φερει κανενα Dumble να παω να τον δοκιμασω με τη squier μου................

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με ψιλοτσαντίζει σε τέτοιες περιγραφές, όπως αυτές του site, είναι όταν γίνεται λόγους για "hand wired" σχεδιάσεις.

 

Συγνώμη, αλλά ο όρος που ξέρω εγώ είναι point to point hard wired. Όταν υπάρχει ακόμα και μια μικρή πλακετούλα με αντιστάσεις επάνω, η παραπάνω φιλοσοφία παραβιάζεται.

 

Πάντως το μεράκι που επεδείκνυαν, τουλάχιστον στις απαρχές τους, αυτοί οι κατασκευαστές είναι κάτι το αξιοζήλευτο, και φυσικά δεν πληρώνεται με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αυτος ο Να..ας ......... ακομα να φερει κανενα Dumble να παω να τον δοκιμασω με τη squier μου................

 

:lol: :lol: :lol:

μακαρι καποια στιγμη παντως να μπορουσα να παιξω ετσι απο περιεργεια με εναν dumble..μαλλον ονειρο θα μεινει ομως.. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που με ψιλοτσαντίζει σε τέτοιες περιγραφές' date=' όπως αυτές του site, είναι όταν γίνεται λόγους για "hand wired" σχεδιάσεις.

 

Συγνώμη, αλλά ο όρος που ξέρω εγώ είναι point to point [b']hard[/b] wired. Όταν υπάρχει ακόμα και μια μικρή πλακετούλα με αντιστάσεις επάνω, η παραπάνω φιλοσοφία παραβιάζεται.

 

Πάντως το μεράκι που επεδείκνυαν, τουλάχιστον στις απαρχές τους, αυτοί οι κατασκευαστές είναι κάτι το αξιοζήλευτο, και φυσικά δεν πληρώνεται με τίποτα.

 

εχεις απολυτο δικιο.οπως και εμενα δεν μου λεει τιποτα αν ενας ενισχυτης ειναι hand wired...εχω παιξει με τετοιους και μερικοι ηταν για τον ...λουτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου