Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Jazler


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.δουλευω σε ραδιοφωνο και χρησιμοποιω το jazler σαν κυριο προγραμμα για μουσικη και σποτ.το προβλημα που αντιμετωπιζω εχει να κανει με τα instants.οταν φορτονω ενα αρχειο για να το παιξω απο τα instants συμβαινει το εξης.κραταει ενα μικρο δειγμα απο το προηγουμενο instant που εχω και παιξει και οταν παω να φορτοσω καποιο αλλο ακουγετε ενα "τσακ" στον αερα το οποιο ειναι ενα πολυ μικρο δειγμα απο το προηγουμενο instant.εχω την εντυπωση οτι εχει να κανει με buffer αλλα δεν βρησκω τις ρυθμισεις μεσα απο τον jazler για να το διορθωσω.αν καποιος εχει χρησιμοποιησει το συγκεκριμενο προγραμμα και γνωριζει την λυση για το προβλημα ας βοηθησει λιγακι!ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια ρύθμιση θα είναι ,καλύτερα να επικοινωνήσεις με την εταιρία να σου λύσει την απορία .

Και εγώ κάποτε είχα ένα πρόβλημα με το Megamix αλλά με ένα τηλέφωνο στην εταιρία τελείωσαν όλα :wink:

χι greeklish, στο forum του NOIZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου