Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη χτυπημενης κιθαρας στον Thoman;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως τον λέγανε τον έλληνα που μίλησες; Δεν μπορώ  να καταλάβω πως γίνεται να έμπλεξες έτσι.

 

κακως δεν μπορεις να το καταλαβεις - ειναι πολυ απλο

ο καθε εργαζομενος στο customer care του θωμα δουλευει ξεχωριστα αλλα τα "παρατραγουδα" τα πετανε ολα σε 1 φακελο και στο τελος της ημερας η "φροιλαην" laura martins αναλαμβανει αν θα τα εγκρινει ή οχι και το πως να το χειριστουν το θεμα οι υπαλλοιλοι το καθε ζητημα ωντας "υπευθυνη" του τμηματος customer care............

για μενα φιλε μου μιας και σου ετυχε να μιλησεις απευθειας με αυτην κανε την καρδια σου πετρα και ακονισε λιγακι τα αγγλικα σου για να βρεις πιο ευκολα λυση - και οσο αφορα το ταχυδρομιο παρε τηλ. στο καταστημα πιο πριν μιλα για τις διαδικασιες που πρεπει να ακολουθησεις και αφου εχεις κανονισει και καταλαβουν το τι θελεις μετα να "χρεωθεις" να πας - ειλικρινα τα εχουμε παρει ολοι πολυ ασχημα με την περιπτωση σου..........καλη επιτυχια και καλη συνεχεια - keep us informed ;) ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συνεχεια επι του θεματος:

Εχτες μετα απο τις οδηγιες της φροιλαιν επειδη τα πηρα κι εγω στο κρανιο της απαντησα οτι ειμαι παρα πολυ δυσαρεσρημενος ως παλατης και οτι εγω κανονικα δεν θα επρεπε να μπλεκω με τετοιες διαδικασιες διοτι δεν φερω καμια ευθυνη για οποιοδηποτε λαθος.

Αυτο εγινε γυρω στις 12.30 το μεσημερι και με τη βοηθεια μιας φιλης μεταφραστριας που αγγαρευω κατα καιρους.... και ενω προχτες ειχα επικοινωνια με τον Ναλμπαντη μεχρι αργα το απογευμα, χτες μετα το email δυσαρεσκειας καμια απαντηση.

Σημερα νωρις το πρωι τους παρακαλεσα αν ειναι δυνατον να μιλαω με τον Ναλμπαντη λογω των κακων αγγλικων μου, και μεχρι τωρα καμια απαντηση.

Εν τω μεταξυ σημερα πηγα στα ΕΛΤΑ, οι ανθρωποι ευγενεστατοι, μου εδωααν αντιγραφο εκθεσης - στο οποιο περιγραφω εγω λεπτομερως την ζημια του αντικειμενου - με σφραγιδα και αριθμο πρωτοκολλου.

Ετοιμαζομαι να τα μαζεψω ολα, μαζι με τις φωτογραφιεςκαι να τους τα στειλω....

 

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλο ειναι οτι αρχιζει και παιρνει το θεμα τον δρομο του - με ιδρωτα μεν αλλα γιατι να τους τα χαρισεις ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα χαριζω με τιποτα, αν ειναι δυνατον.... εχω ενα προβλημα με ενα αρχειο .rtf που μου εχουν στειλει να συμπληρωσω και δεν το καταλαβαινω, αλλα θα τη βρω την ακρη...

Εντυπωση παντως μου κανει η μουγγαμαρα τους απο χτες, παρα τα δυο mail που τους εστειλα...

Ειμαι σχετικα νεος με τις ιντερνετικες αγορες, αλλα ακομα και με προβλημα λογω λαθους αντικειμενου που μου εστειλε αγγλικο μαγαζι η επικοινωνια ηταν πυκνη, με εξυπηρετησαν αψογα, ασε που μου εστειλαν το σωστο αντικειμενο χωρις εγω να εχω στειλει πισω το λαθος!!!!

 

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με ενα αρχειο .rtf που μου εχουν στειλει να συμπληρωσω και δεν το καταλαβαινω, αλλα θα τη βρω την ακρη...

τσεκαρε μηπως στο office σου δεν εχει γινει καποια αναβαθμιση και ισως γιαυτο να μην στο ανοιγει..........

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιστεύει κανένας οτι θα του υπογράψει η Ταχυμεταφορική τέτοια δήλωση τη στιγμή που τα κουτιά ήταν ατσαλάκωτα; Αν δεν κάνω λάθος, τη στιγμή της παραλαβής υπογράφεις ότι όλα τα έλαβες άθικτα και γι αυτό το λόγο κανονικά όλοι μας πρέπει να τα ανοίγουμε επιτόπου και μετά να υπογράφουμε, πράγμα που (κακώς) εγώ τουλάχιστον ποτέ δεν το έχω κάνει! (Διορθώστε με please αν κάνω λάθος).

 

 

 

Μπράβο στα ΕΛΤΑ, παίρνω πίσω τα λόγια μου!

Όσο για το μαγαζί, με απογοητεύει γιατί τους έχω δώσει (όπως πολλοί εδώ μέσα) πολλά χιλιάρικα τα τελευταία χρόνια...

 

Γιώργο keep updating!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε μηπως στο office σου δεν εχει γινει καποια αναβαθμιση και ισως γιαυτο να μην στο ανοιγει..........

 

Μου το ανοιγει το office, απλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να συμπληρωσω, οι περισσοτερες "φορμες" του εγγραφου ειναι στα γερμανικα και γαλικα...

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παρακαλω!

Με την ιδιότητά μου ως έμπορος, θέλω να σε ρωτήσω:

1) Γιατί δεν αγόρασες το συγκεκριμένο προϊόν από την Ελλάδα. Ποιός ήταν ο λόγος που έκανες αυτή την αγορά από το εξωτερικό;

2) Εάν ο λόγος που αγόρασες από εξωτερικό είναι καθαρά η τιμή, τότε θα ήθελα να μάθω εάν έψαξες αρκετά στην Ελλάδα και δεν βρήκες παρόμοια τιμή στο συγκεκριμένο προϊόν.

3) Εάν δεν ισχύει κάτι από τα πιό πάνω τότε, γιατί αγόρασες από εξωτερικό; γιά κάποια άλλη αιτία;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου