Προς το περιεχόμενο

Project frankenstrat ερωτησεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ατυχώς εάν λουστράρει μόνος του, το σπρέυ έχει 18 ευρώ και κρατάει περίπου 48 ώρες (μετά είναι για πέταμα)...και οι δοκιμές κοστίζουν...

Απο τα 7 κατοσταρικα της κιθαρας ειναι λιγοτερα ;D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκρρρρρρρρρρρρρρ με αγχωσατε  ;D ;D

 

schafferbfg  καλα που μου το θυμισες, εσω μια squier κατεστραμενη (την διελυσα οταν ημουν πιτσιρικι για να μαθω τα εντοσθια μιας κιθαρας) οποτε θα εκτονωθω εκει  ;D

 

 

Marathon επειδη πλεον δεν ειμαι στην πρωτευουσα και εδω στην επαρχια το μενου περιλαμβανει διαφορους χρωματιστες, μαγαζατορες με χρωματα κλπ κλπ . Λες να ρωτησω αυτους?Guitar Tech ΔΕΝ εχουμε εδω  :P

 

Αν και να πω την αληθεια φοβαμαι μηπως μου ξεκουρδισουν τα ξυλα και μετα το οργανο ακουγετε σκατα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 7 κατοσταρικα της κιθαρας ειναι λιγοτερα ;D

Προφανώς...αλλά 18+18+και τα υπόλοιπα υλικά θα φτάσει στα 100-120 ευρώ για δοκιμές με αμφίβολο αποτέλεσμα.

Με 200 ευρώ την έφτιαξε ο μάστορας...

 

Marathon επειδη πλεον δεν ειμαι στην πρωτευουσα και εδω στην επαρχια το μενου περιλαμβανει διαφορους χρωματιστες, μαγαζατορες με χρωματα κλπ κλπ . Λες να ρωτησω αυτους?

Φυσικά πρώτα θα ρωτήσεις αυτούς

Guitar Tech ΔΕΝ εχουμε εδω  :P

Σε ποιά πόλη είσαι?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου