Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα !!! Καλημέρα αγαπημένοι μου φίλοι!!!! good morning!!

 

Μία βοήθεια για μένα παρακαλώ,

 

Δεν μπορώ να βάλω avatar γιατι το βάζω με τις προδιαγραφές που λένε οι κανόνες για το avatar , και μου γραφει error.

 

αν δεν βαριέται κάποιος φίλος ας μου δώσει οδηγίες βήμα βήμα για το πώς να μετατρέψω π.χ. μια φωτογραφία σε avatar και πώς να την εισάγω στην φόρμα του μέλους , μιας και δεν είμαι καλός σε αυτά/

 

Η αλήθεια είναι ότι βλέπω τα avatar των άλλων φίλων και ζηλεύω που εχώ δεν έχω..

 

".......... στο ΝΟΙΖ ήταν μια φορά κι έναν καιρό ένα παιδάκι που το λέγανε κωστάκη_dr και δεν μπορούσε να παίξει με τα άλλα παιδάκια γιατί.............και τον κοροϊδεύαν που δεν είχε avatar..........κλπ." :lol: :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγοραρε....πολυ απλα με το Microsoft Office Picture Manager των Windows Xp...κανε import Μια φωτο(κατα προτιμηση .jpg) και μετα κανε resize και θεσε ορια 80επι80 χωρις αυτο να ξεπερναει σε συνολικο μεγεθος τα 6κβ...

Κατοπιν πηγαινε στο προφιλ σου......και κατω κατω θα σου δινει την δυνατοτηα να κανεις browse την φωτο που θελεις να βαλεις...αφου ομως πρωτα θα την εχεις μετατρεψει στα παραπανω........

Για δες....

 

 

Αν θελεις στειλε μου την φωτο που θες........ να στην φτιαξω και καπακια στην στελνω πισω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε eye , εβαλα απ τα έτοιμα αφού δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο , και έβαλα αυτήν την ξανθιά, γιατι δεν είμαι άντρας :lol: , η μάλλον είμαι αντρας εξωτερικα΄,εσωτερικά δεν ξέρω τι μου συμβαίνει, οταν βλέπω μπετατζή :lol:

 

Help me man , σαν καλός modulator!!! :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε antouan, το κάνω με το photoshop και μόλις την κάνω import απο τον browser της φόρμας το δέχεται και μετά μου βγάζει ένα error message. Καλύτερα να στείλω τι γράφει μόλις το ξαναπροσπαθήσω.

 

Thanks , πάντως απο αυτά που είπες ήμουν σε σωστό δρόμο, θα το βρώ που θα μου πάει

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχααχαχαχ :D :D :D :D :D :D :D

 

 

Και αν δεν ειστε ολοι ατακτοι......θα αλλαξω ολα τα αβαταρ σας και στην θεση τους θα μπει η θεα καιτουλα!!!!!!!

 

 

Ετσι......ετσι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου