Προς το περιεχόμενο

Camel dvd 2010


panosprog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

με ατελειωτες ωρες υπερ-βαρετων σολο,50λεπτα...κομματια και μεσαιωνικα outfits

 

words: wasted time between solos  ;D ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου αρέσει που "εννοείται" κιόλας...

Κατέβα λοιπόν στο κέντρο, αν δε σε σκοτώσουν, δείρουν, λαμήσουν... αμέσως μετά το κουρείο του Μανώλη, δίπλα στο καστανάδικο της Κίτσας, θα δεις ένα μεγάλο ενημερωμένο δισκοπωλείο στο οποίο θα βρεις τα πάντα και σε πολύ καλές τιμές. Πάρε μου και μένα ένα.

 

 

 

Αν ηθελα να το παρω απο site δε θα χρειαζομουν τις πολυτιμες πληροφοριες που μου παρεθεσες.. Εξου και το εννοειται που σου εκανε τετοια μεγαλη εντυπωση.

 

Σε δευτερη φαση αν.. λεω αν εννοεις το metropolis εκει δεν το εχουν, γιατι ρωτησα.

Εκει μπορει συντομα να εχουν το blue-ray του roger waters...

 

Διαβασε λοιπον κανα χαρυ ποτερ, και ασε τα κασταναδικα κ τα κουρεια.

 

 

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε λοιπον κανα χαρυ ποτερ, και ασε τα κασταναδικα κ τα κουρεια.

 

Φίλε, μη γίνεσαι αγενής. Έγραψες μία σαχλαμάρα και κάναμε λίγη πλάκα, αυτό είναι όλο. Το 2011 ποτέ δεν "εννοείται" ότι δεν θα αγοραστεί ένα dvd από το internet, ειδικά όταν ο ενδιαφερόμενος ζει στην Ελλάδα, όπου δεν υπάρχει ούτε ένα καλό δισκοπωλείο.

 

Τώρα, αν με το "εννοείται" εννοείς κάτι άλλο (που δεν κατάλαβε όμως κανείς), τότε σόρυ.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, μη γίνεσαι αγενής. Έγραψες μία σαχλαμάρα και κάναμε λίγη πλάκα, αυτό είναι όλο. Το 2011 ποτέ δεν "εννοείται" ότι δεν θα αγοραστεί ένα dvd από το internet, ειδικά όταν ο ενδιαφερόμενος ζει στην Ελλάδα, όπου δεν υπάρχει ούτε ένα καλό δισκοπωλείο.

 

Τώρα, αν με το "εννοείται" εννοείς κάτι άλλο (που δεν κατάλαβε όμως κανείς), τότε σόρυ.

 

:)

 

 

 

Λοιπον...

Δεχομαι να ριξω τους (οποιους) τονους, και να διευκρινησω (αφου ειναι τοσο πολυσυνθετο) το οτι δεν εχω δυνατοτητα και διαθεση να ψωνισω απο καποιο site, και μιας και αναφερθηκε το εν λογω dvd σκεφτηκα οτι ισως να υπαρχουν ακομα ανθρωποι που αγοραζουν απο μαγαζια και ισως καποιος να το ειχε αγορασει...

 

Σαφως καταλαβαινω οτι η ελληνικη αγορα σε τετοια προιοντα ειναι ανυπαρκτη αλλα τι στο καλο? για μουσικο DVD του 2010 μιλαμε, δε ζητησα κ τις ζαρτιερες της Μπριτζiτ Μπαρντό που ειναι vintage. ::)

 

 

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον...

Δεχομαι να ριξω τους (οποιους) τονους, και να διευκρινησω (αφου ειναι τοσο πολυσυνθετο) το οτι δεν εχω δυνατοτητα και διαθεση να ψωνισω απο καποιο site, και μιας και αναφερθηκε το εν λογω dvd σκεφτηκα οτι ισως να υπαρχουν ακομα ανθρωποι που αγοραζουν απο μαγαζια και ισως καποιος να το ειχε αγορασει...

 

Σαφως καταλαβαινω οτι η ελληνικη αγορα σε τετοια προιοντα ειναι ανυπαρκτη αλλα τι στο καλο? για μουσικο DVD του 2010 μιλαμε, δε ζητησα κ τις ζαρτιερες της Μπριτζiτ Μπαρντό που ειναι vintage. ::)

 

Καταλαβαίνω...

 

Αν αγοράζεις πάντως δίσκους και dvd, αξίζει το κόπο να βγάλεις μία - έστω χρεωστική - κάρτα διότι πλέον τα καλά δισκάδικα υπάρχουν μόνο στο ίντερνετ. Τελευταία φορά που πήγα σε ελληνικό δισκάδικο ήταν πριν μερικά χρόνια στο Metropolis, όπου λέω "μήπως έχετε το τελευταίο δίσκο του Brian Eno;", οπότε γυρνάει το τσίρκουλο προς εμπειρότερο συνάδερφό της και του λέει δυνατά "Νίκο, μήπως έχουμε τον τελευταίο δίσκο του Νίνο για το παιδί" (ήμουν 42 ετών).

 

:) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο, μήπως έχουμε τον τελευταίο δίσκο του Νίνο για το παιδί" (ήμουν 42 ετών).

 

Μικροδείχνεις  ρε χαζέ ... ;D

 

Ναι , αξίζει να ψωνίζεις  δίσκους  διαδικτιακά  βρίσκεις σχεδόν τα πάντα σε καλές τιμές και αποφεύγεις τις οποιεσδήποτε κακοτοπιές ....σαν αυτές που ανέφερε ο trolley ,άσε που είναι one way out για εμάς που είμαστε στην επαρχία.

 

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω...

 

γυρνάει το τσίρκουλο προς εμπειρότερο συνάδερφό της και του λέει δυνατά "Νίκο, μήπως έχουμε τον τελευταίο δίσκο του Νίνο για το παιδί" (ήμουν 42 ετών).

 

:) :) :)

 

 

 

Δραμα..

Αντε εγω να της ζηταγα camel δλδ.. Χαλαρα θα με εστελνε στο περιπτερο για τσιγαρα.. :-X

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μερικά χρόνια στο Metropolis, όπου λέω "μήπως έχετε το τελευταίο δίσκο του Brian Eno;", οπότε γυρνάει το τσίρκουλο προς εμπειρότερο συνάδερφό της και του λέει δυνατά "Νίκο, μήπως έχουμε τον τελευταίο δίσκο του Νίνο για το παιδί" (ήμουν 42 ετών).

- Τους Camper Van Beethoven που μπορώ να τους βρω;

- Τα κλασσικά είναι επάνω κύριε

- Camper Van Beethoven. Altenative rock/country συγκρότημα.

- Τι να σας πω. Λογικά όλος ο Μπετόβεν είναι στα κλασσικά που είναι επάνω

:'(

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου