Προς το περιεχόμενο

Αγορά φτηνού Μπάσου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε, τώρα, το χρώμα είναι εντελώς προσωπική σου απόφαση... τα δυο μπάσα που παραθέτεις δεν έχουν καμία άλλη διαφορά, κατά τα άλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιο σου αρέσει εμφανισιακά περισσότερο πάρε! Αν θέλεις κάτι κλασσικό, το sunburst είναι σταθερή αξία(βλ.φωτό). Αν παίζεις πιο μοντέρνα στυλ ή παίζεις σχεδόν τα πάντα, τότε επιβάλλεται το μαύρο.

 

http://1.bp.blogspot.com/_HTpcwx1BDqE/TLT9Lg2ce3I/AAAAAAAACmo/1u0OiDc9lQw/s1600/!By2FWpg!mk~$(KGrHqF,!i8Ew5judG52BMTbnf5msw~~_3.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά παρήγγειλα........

 

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Basses/Electric-basses/Jack-Danny-150A-STBN-Satin-Brown/art-BAS0003160-000

 

Σε ένα μήνα λογικά θα είναι εδώ!

 

Πολύ ωραίο! Καλόπαικτο! Έ όχι και σ΄ένα μήνα, νωρίτερα θα είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα,

Τελικά πήρα το Harley Benton hbb200 αό το thomann,μια και στο musicstore ερχόταν από μήνα σε μήνα το μπάσο και ακόμα......

Προχειροδουλειά στα τάστα,μια και το πρώτο ήρ8ε με σπασίματα,το έστειλα πίσω και μου στείλανε καινούργιο,Το καινούργιο έχει μόνο λίγο παραπάνω λούστο στην αρχή των τάστων και μια μεριά της μπογιάς λίγο περίεργη.Εντάξει είναι όμως,γιατί για 120 ευρώ δεν περίμενα να είναι και fender :)

Το άκουσε ένας φίλος μου καθότι εγώ δεν ξέρω και μου είπε είναι μια χαρά,αλλά θέλει ένα σεταρισματάκι και χορδές το οποίο θα γίνει σε λίγο καιρό.

Θα ήθελα να βάλω κι 1 καλύτερο μαγνήτη να ανέβει λίγο η παικτική του αξία.Έχει 2 jazz επάνω αμφιβόλου ποιότητος.

Τι θα με συμβουλεύατε να βαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τι θα με συμβουλεύατε να βαλω?

 

Να μην βάλεις τίποτα. Άστο όπως είναι και όταν έρθει η ώρα του, θα πας για το επόμενο μπάσο.

 

Εξάλλου εξ αρχής έθεσες χαμηλά το μπάτζετ σου και δεν ήθελες να πάρεις κάποιο άλλο starter όργανο σχετικά καλύτερο.

 

Οπότε δεν έχεις λόγο να αρχίσεις τώρα τις μόντες.

 

Καλορίζικο και καλή μελέτη.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου