Προς το περιεχόμενο

Owner of a lonely heart "Yes' 1983


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ημουν 8 χρονων και αυτο το video..ακομα το θυμαμαι να το παιζει ξανα και ξανα το Μουσικοραμα καθε Παρασκευη στην ΕΡΤ..

Σχεδον 30 χρονια μετα , δειτε ποσο συγχρονο και ποσο ευκολα ακουγεται ακομα αυτο το κομματι.. Ακομα και το video ειναι super!!!

Ο Βill Bruford στα τυμπανα..{Προσεξτε ποσο εξυπνα κανει το ανοιγμα στο hihat στο 1}

Ελπιζω να σας κανω ενα ομορφο flashback..

Kαλο βραδυ Κυριακης.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλως τον με νεα κολπα ,και .αμω τα βιντεο Βαγγελη μονο που τυμπανα παιζει ο ALLAN WHITE .....

σε μπερδεψε το κουρεμα ( εχω ολη τη σειρα των βιντεο του group  ...μελετημενος γαρ )

Πως πηγε το ταξιδι στο South America .....OLA OMBRE ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω φιλε Περικλη {Και Τρολλευ} για την διορθωση..

Ζητω συγνωμη για το λαθος...

Πιτσιρικας βλεπετε οταν ειχε βγει αυτο το κομματι...

 

Η Λατινικη Αμερικη ηταν σουπερ...ειδικα το Περου και το Ματσου Πιτσου..

Πολυ κουραση...πολλες πτησεις..αλλα και πολλες εικονες..

Εσυ?περασες καλα? Ελπιζω να ξεκουραστηκες και να κανες πολλα μπανια για την πλατη σου..

Παρε και μια φωτογραφια για να καταλαβεις...

IMG_1367.thumb.JPG.45e1ddc4a9e9b6dd9fdde57e0d1ce17d.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που εφθασες ρε αθεοφοβε στην κορυφη του κοσμου ; Μπραβο με κανεις και ζηλευω αν και μετα απο τοσα χρονια ταξιδια (μονο Ευρωπη ) για επαγγελματικους 100% λογους δεν καλοβλεπω τα αεροπλανα ξερεις τωρα ... .Αλλα εκει κατω θα πηγαινα ειναι αλλο πραγμα οπως εχω διαβασει και εχω δει σε ντοκυμαντερ .

Διακοπες δεν πηγα αλλα κανω μπανια εδω σε πισινα +θαλασσα προσπαθωντας να επαναφερω το δεξι μου ποδι ,εχασα και μερικα κιλα λογω προπονησης +1-2 ωρες μερα παρα μερα ασκηση στα πεταλια με μετρονομο για να βρη το ποδι τις σωστες ανταποκρισεις στις εντολες που του δινει ο εγκεφαλος αλλοτε νευριαζω και τα παραταω αλλοτε παει καλα (αλλα κουραζεται ευκολα ρε συ Βαγγελη ) Δηλαδη τωρα καταλαβαινω ποσο μεγαλη ζημια εχει γινει (μου τα ελεγαν οι γιατροι αλλα δεν το ειχα συνειδοτοποιησει ).Στην αποκατασταση το καταλαβα ,τελος παντων το παλευω.

Τωρα αν παρω κατι χρηματα που μου χρωστανε θα παω καπου να ξεκουραστω κανονικα χωρις τυμπανα μονο κολυμπι +περπατημα .Απο δουλεια τιποτα το τελευταιο Live με καλα λεφτα εγινε τον Μαιο !!!!!!!!!! Απο τοτε τιποτα κυριολεκτικα και το χειμωνα προβλεπεται κλαμα πολυ .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρε και μια φωτογραφια για να καταλαβεις...

 

 

κακοπερναμε βλεπω ;D ;D οραιος προωριζμος,ελπιζω να σου δωθηκε ευκαιρια να κανεις κανα μαθημα ντραμς?

www.autokanelis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου