Προς το περιεχόμενο

Κλείνει η ΕΤ1?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βαζει ΜΙΑ "καλη" ταινια την ημερα ,σε κακη ποιοτητα εκπομπης και..αναθεμα αν εστω και ΜΙΑ φορα εχει αρχισει με λιγοτερο απο δυο ωρες καθυστερηση... ;D (γυρω στις ....3 το πρωϊ ξεκιναει συνηθως... ;D)

 

γράφω στο DVD recorder συχνά ταινίες του καναλιού αυτού και η καθυστέρηση που έχω δει είναι της τάξης των 10 λεπτών (εκτός αν τραβήξει αναπάντεχα πολυ καμία συνεδρίαση της βουλής)

 

και βέβαια δεν έχει διαφημίσεις

 

παράπονο από ποιότητα εκπομπής δεν έχω

 

παράπονο έχω μόνο γιατί πότε-πότε δεν αντέχω να δω την ταινία μετά, στα 10' με έχουν πιάσει τα νεύρα μου...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

προβλέπεται η ενίσχυση της εγχώριας κινηματογραφικής παραγωγής

 

ε,ενταξει απο εκει θα βγαλουν ΤΡΕΛΛΑ λεφτα ομως...τοσα..ελληνικα ...block busters εχουν χρηματοδοτηθει την τελευταια 30ετια... ;D...κριμα να πανε χαμενοι τοσοι Σκορτσεζε και Σπιλμπεργκ που ζουνε στην Ελλαδα...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε,ενταξει απο εκει θα βγαλουν ΤΡΕΛΛΑ λεφτα ομως...τοσα..ελληνικα ...block busters εχουν χρηματοδοτηθει την τελευταια 30ετια... ;D...κριμα να πανε χαμενοι τοσοι Σκορτσεζε και Σπιλμπεργκ που ζουνε στην Ελλαδα...

 

Καιρο εχει να παιξει μια ταινια για τη μεταπολιτευση, δε νομιζεις? :P

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι υπερβαλεις. Αν πραγματικα υπηρχε "ρευμα" στον κοσμο, θα υπηρχαν ,εστω υποτυπωδεις, αντιδρασεις. Ας πουμε, κλεινει ο 958 στη Θεσσαλονικη, αν και δεν ακουω ιδιαιτερα ραδιοφωνο, ειναι ισως η μονη αξιοπρεπης και συνεπης προσπαθεια τα τελευταια χρονια στο χωρο. Και ηδη εχει δημιουργηθει μια σχετικη αναστατωση στο κοινο της πολης.

Δεν υπερβάλλω. Είναι το Εθνικό μας κανάλι. Λίγη προσπάθεια δεν θα έβλαπτε.

Δεν είναι θέμα ρεύματος εξάλλου. Τα εθνικά κανάλια δεν είναι για ρεύματα.

Εξάλλου να δεις τι θα γινόταν αν έκλεινε ο Ant1.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπερβάλλω. Είναι το Εθνικό μας κανάλι. Λίγη προσπάθεια δεν θα έβλαπτε.

Δεν είναι θέμα ρεύματος εξάλλου. Τα εθνικά κανάλια δεν είναι για ρεύματα.

Εξάλλου να δεις τι θα γινόταν αν έκλεινε ο Ant1.

 

Τι θα πει το "εθνικο μας καναλι"; μπορεις να μου εξηγησεις ; ειναι καποιου τυπου εθνικο συμβολο ; το γεγονος οτι υπηρξε εκει να καταγραψει γεγονοτα στην προσφατη ιστορια εμενα προσωπικα δε μου λεει τπτ γιατι το ιδιο εκαναν και δεκαδες αλλα "μη εθνικα" μεσα.

Εξαλλου η δημοσια τηλεοραση εξακολουθει να υφισταται, δεν καταργειται εξολοκληρου. Αν υποθεσουμε οτι ο θεσμος ειναι αυτος που μας απασχολει.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει το "εθνικο μας καναλι"; μπορεις να μου εξηγησεις ; ειναι καποιου τυπου εθνικο συμβολο ; το γεγονος οτι υπηρξε εκει να καταγραψει γεγονοτα στην προσφατη ιστορια εμενα προσωπικα δε μου λεει τπτ γιατι το ιδιο εκαναν και δεκαδες αλλα "μη εθνικα" μεσα.

 

τα περισσοτερα σημαντικα ιστορικα γεγονοτα (δηλ.χουντα-μεταπολιτευση μια και πιο παλια....δεν εχει)  τα εχει καταγραψει η...ΥΕΝΕΔ  ;D...(μη ξεχναμε αλλωστε οτι ουσιαστικα η τηλεοραση στην Ελλαδα ξεκινησε και "επιβληθηκε" επι χουντας και ειναι 100% δημιουργημα της)...

 

απο εκει και περα οπως ειπα και παραπανω ειναι ΕΝΑ απο τα ΤΕΣΣΕΡΑ κρατικα καναλια ,μας μενουν αλλα 3.

 

απο τη στιγμη που οι εκπομπες δεν θα καταργηθουν αλλα θα μεταφερθουν στα αλλα 3 καναλια (και απο οτι φαινεται θα ενισχυθουν και ολας με νεες παραγωγες) δεν χαλασε και ο κοσμος,αλλωστε οι περισσοτερες ενδιαφερουσες παραγωγες που εδειχνε η ΕΤ1 ηταν ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ παραγωγες (μια και οι 4000 υπαλληλοι της μαλλον δεν ....μπορουσαν απο την...πολλη δουλεια να κανουν και παραγωγες....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δε μου λεει τπτ απολυτως, γιατι ειναι η ιδια ΕΡΤ που αφησε ενα τεραστιο μερος του αρχειου της ( σε celluloid ) να καταστραφει, που "εγραψε" ποδοσφαιρα πανω σε κασσετες με ιστορικα ντοκουμεντα και αλλα πολλα...

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κλείσουν ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ κανάλια, να απολυθούν ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΟΛΟΙ οι υπάλληλοι και να ΦΥΛΑΚΙΣΤΟΥΝ και να κατασχεθούν οι περιουσίες τους ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ.

 

Αυτό πρέπει να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάνο, μην κρατιέσαι αγόρι μου. Πες μας τι πραγματικά σκέφτεσαι!!! ;) :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου