Προς το περιεχόμενο

ROLAND AX-SYNTH. Που θα το βρω για δοκιμή;;


fixxxer113

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγες ημέρες, ξεκίνησα χαρούμενος για το Roland Planet, με σκοπό να δοκιμάσω το ΑΧ-Synth γιατί το θέλω, το χρειάζομαι, το αγαπώ :P

 

Τελικά διαπίστωσα ότι το κατάστημα έχει κλείσει και όπως αναφέρει και το site τους, πλέον θα βρίσκονται μόνο στο Internet (μεγάλο λάθος κατά τη γνώμη μου, καθώς τέτοια προϊόντα χρειάζεται συχνά να δοκιμάζονται πρώτα...):

 

"Το Roland Planet προσαρμοζόμενο στις σύγχρονες τάσεις της αγοράς, "πάει Internet". Απο το καλοκαίρι του 2011 πλέον θα μας βρίσκετε μόνο στο διαδίκτυο."

 

Ξέρει κανείς κάποιο άλλο κατάστημα - κατά προτίμηση στο κέντρο της Αθήνας - το οποίο να έχει προϊόντα Roland;;

If at first you dont suceed, then skydiving is definitely not for you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που βγήκε  :P απλά τα οικονομικά μου τότε δεν μου επέτρεπαν να το πλησιάσω...

Τώρα είναι επόμενο όργανο που θέλω να αποκτήσω, αλλά όχι πριν το πιάσω και στα χέρια μου.

If at first you dont suceed, then skydiving is definitely not for you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δοκίμασε να τηλεφωνήσεις στο Roland Planet αφού πολύ πιθανό να υπάρχουν διαθέσιμα για να τα δοκιμάσεις στα άλλα καταστήματα της εταιρείας. Εναλλακτικά δοκίμασε στο midiclub.gr στο Μεταξουργείο ή κάλεσε την αντιπροσωπεία http://www.stollas.gr/article_read.asp?title=ROLAND&item=74.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που βγήκε  :P απλά τα οικονομικά μου τότε δεν μου επέτρεπαν να το πλησιάσω...

Τελικά διαπίστωσα ότι το κατάστημα έχει κλείσει και όπως αναφέρει και το site τους, πλέον θα βρίσκονται μόνο στο Internet (μεγάλο λάθος κατά τη γνώμη μου...

...όπως θα φαντάζεσαι, και τα οικονομικά του Roland Planet δεν επέτρεπαν να κρατήσει άλλο ανοικτό το μαγαζί μέχρι να αποφασίσεις...και νομίζω ότι μέχρι το τέλος του χρόνου, θα δούμε πολλά μαγαζιά να κλείνουν :-[

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου