Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία εναντίον της κατάθλιψης



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες το βρε συ, έτσι εξηγείται το γεγονός ότι ενώ τουλάχιστον οι μισοί "καρφώναμε" τις κοπέλες και ενώ φαντάστηκα ότι θα μας την πέσουν οι τύποι, δεν μας είπε κανείς τίποτα! ;D ;D ;D

 

Χε-χε  με τουλαχιστον 4 διμετρους σε υψος και αλλους 4 σε πλατος , σιγα μην μας την επεφταν.....  (χωρις να μετρω τον ..παροιμΥωδη)

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ετσι εξηγειται.Οταν φτασαμε στο Λερουα(που λεει κι ο jazzjoker) μας ρωταει ο τυπος

στην πορτα αν ειμαστε απ τη συναντηση και οταν του πα ναι μου λεει:"Aφου συνοδευεστε

περαστε δεξια".Tον ρωτησα τι εννοει μου κλεινει το ματι και μου λεει αριστερα ειναι

οι singles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να πω και εγώ οτι το ευχαριστήθηκα πολυ...ειδικα κατι συζητησεις με τον funky και τον bouzoukleri και τον ωδιο-cost-us περι μουσικης...gers...pop..izzy stradlin...ολα τα λεφτα...

 

οι περισσότεροι μου φανηκαν διαφορετικοί αποτι τους περίμενα...π.χ ο marathon...ο blue ...o Nικολας... αλλα ολοι απλα, μαματα...ανοιχτα...παιδια  ;D

 

δυστυχώς επρεπε να την κάνω νωρις γιατι την επομενη δούλευα...

 

redo please!  :D

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι περισσότεροι μου φανηκαν διαφορετικοί αποτι τους περίμενα...π.χ ο marathon...ο blue ...o Nικολας... αλλα ολοι απλα, μαματα...ανοιχτα...παιδια  ;D

Για τους mods που προανεφερες δε θα μιλησω διοτι ως γνωστο οι mods δεν το επιτρεπουν

και θα τιμωρηθω αυστηρα.Οσο για τον αγαπητο κουμπΗ της Αλέξαινας  ωχ....Μαραθων

εννοουσα οντως ειναι πολυ ανοιχτος στο κοινο κι ας ειναι θρυλος.

Περα απο πλακα γνωρισαμε πολλα και εξαιρετικα παιδια(εννοειται ο marathon μεσα σ αυτους).

Εις το επανιδειν λοιπον.Νομιζω ο Audiokostas κατι εχει κατα νου. ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι εξηγειται.Οταν φτασαμε στο Λερουα(που λεει κι ο jazzjoker) μας ρωταει ο τυπος

στην πορτα αν ειμαστε απ τη συναντηση και οταν του πα ναι μου λεει:"Aφου συνοδευεστε

περαστε δεξια".Tον ρωτησα τι εννοει μου κλεινει το ματι και μου λεει αριστερα ειναι

οι singles.

Το επιβεβαιώνω κι εγώ. Από μένα συνοδευόταν. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι εξηγειται.Οταν φτασαμε στο Λερουα(που λεει κι ο jazzjoker) μας ρωταει ο τυπος

στην πορτα αν ειμαστε απ τη συναντηση και οταν του πα ναι μου λεει:"Aφου συνοδευεστε

περαστε δεξια".Tον ρωτησα τι εννοει μου κλεινει το ματι και μου λεει αριστερα ειναι

οι singles.

 

Με απογοήτευσες τώρα ,γιατί νόμιζα ότι είχα έρθει σε συνάντηση φόρουμ για τραβεστί από τη βραζιλία .

Ώστε γκέι από τη Γουατεμάλα ήταν ε? Κάτι κατάλαβα ,αλλά δεν ήθελα να σας προσβάλω ,ήταν και κάτι γραίες στη συγκέντρωση και όσο νάναι  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειωθει στα πρακτικα ότι ημουν ο μονος που εφερε γυναικες :D

Ώστε γκέι από τη Γουατεμάλα ήταν ε?

ο φερετζές του π........ ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αργά, αργά να πω κι εγώ ότι ήταν φρέσκια μπυροποσία, ακριβώς γιατί ήρθε καινούριος κόσμος. άντε να σας ξαναδούμε όλους τους καινούριους...

 

Και έχει πλάκα που μερικά nick δε τα καταλάβαινα με τίποτα... Ερχόταν ο ένας "γεία... είμαι ο παράγκας" ερχόταν μετά ο άλλος "ο Τζι-βουρ"... πού να καταλάβω ο άμοιρος...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου