Προς το περιεχόμενο

Suhr Riot distortion - τι εχετε να πειτε;


les kef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστευω πως εχεις αδικο διοτι δεν γικεται ασ πουμε να χρησιμοποιησεις το metal muff για να παιξεισ ροκακια οπως ακομα δεν μπορεις να βαλεις το tubescreamer να παιξει μεταλιες!πιστευω πως καθε distortion εχει και ενα ευρος στο οποιο κινηται!δεν ξερω αν καταλαβες τι θελω να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε πρόσφατα ο φίλος μου ο Γιάννης. Παίζει πολύ καλά* μ' ολες τις μονοπήνιες κιθάρες μου (φυσικά και με τους Texas Specials). Tσέκαρέ το.

 

 

 

*Για να μην πω εξαιρετικά. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε les kef επειδη μαλλον προσπερασες το post μου στην προηγουμενη σελιδα χωρις να το δεις (δεν εξηγειται αλλιως) ας στο ξαναποσταρω

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=53040

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε πρόσφατα ο φίλος μου ο Γιάννης. Παίζει πολύ καλά* μ' ολες τις μονοπήνιες κιθάρες μου (φυσικά και με τους Texas Specials). Tσέκαρέ το.

 

Nestoras επειδή είμαι μεταξύ στο να αλλάξω τους texas special ή να πάρω πετάλι, και για πετάλι σκεφτόμουν το suhr, πιστεύεις ότι το mad professor μπορεί να κάνει τους texas να ακούγονται λίγο πιο ''σύγχρονοι'' (για fusion καταστάσεις) και πιο ''γλυκοί'' (να μην ''ξουρίζουν'' σε πολύ overdrive)?

 

 

Εdit: Ευχαριστώ πολύ Nestoras!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nestoras επειδή είμαι μεταξύ στο να αλλάξω τους texas special ή να πάρω πετάλι, και για πετάλι σκεφτόμουν το suhr, πιστεύεις ότι το mad professor μπορεί να κάνει τους texas να ακούγονται λίγο πιο ''σύγχρονοι'' (για fusion καταστάσεις) και πιο ''γλυκοί'' (να μην ''ξουρίζουν'' σε πολύ overdrive)?

Ναι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καλούτσικο αλλά (α) κάπως άτεχνα καφροτζιτζικέ & τραχύ, ειδικά απέναντι στο Riot, (β) κάπως χαμένο ανάμεσα σε πολλές άλλες καλύτερες επιλογές για distortion, (γ) κάπως άσχετο σε ένα θρεντ που ο συνφορουμίτης αναζητά γνώμες συγκεκριμένα για το Riot.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καλούτσικο αλλά (α) κάπως άτεχνα καφροτζιτζικέ & τραχύ, ειδικά απέναντι στο Riot, (β) κάπως χαμένο ανάμεσα σε πολλές άλλες καλύτερες επιλογές για distortion, (γ) κάπως άσχετο σε ένα θρεντ που ο συνφορουμίτης αναζητά γνώμες συγκεκριμένα για το Riot.

Μ αρέσεις αλλά έχω μια απορία..τα ίδια έγραψες και στο Νέστορα που πόσταρε για το Mad Professor???

Ή μήπως εκείνο δεν είναι άλλο πετάλι??

Βγάλε αυτό που έχεις μέσα σου αλλά κάντο με τρόπο  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρέσεις αλλά έχω μια απορία..τα ίδια έγραψες και στο Νέστορα που πόσταρε για το Mad Professor???

Ή μήπως εκείνο δεν είναι άλλο πετάλι??

Βγάλε αυτό που έχεις μέσα σου αλλά κάντο με τρόπο  ;)

 

(α) Οι προτιμήσεις μας δεν συμφωνούν. Ίσως πετύχεις κάτι στο Blue Oyster. (β) Oι συνεχείς οντισιόν για τον ρόλο του Οτινανόπουλου φέρνουν αποτέλεσμα: δεν είπα απολύτως τίποτα για το πετάλι του Νέστορα μιας και δεν το έχω ακούσει από κοντά. Αλλά και τα ίδια να έλεγα, εσύ γιατί να μένεις ξάγρυπνος τα βράδια?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου