Προς το περιεχόμενο

Suhr Riot distortion - τι εχετε να πειτε;


les kef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να αγορασω το riot distortion της suhr και θελω γνομες απο αυτους που το εχουν δοκιμασει η το εχουν αγορασει διοτι στην Θεσσαλονικι δεν το φερνει κανεις και οτι εχω ακουσει ειναι απο το youtube!το πεταλι απο οσα εχω ακουσει(youtube) λεει πολλα και μου αρεσε παρα πολυ !τι εχετε να πειτε η να πριτινεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το θεώρω ένα απο τα καλυτερα distortion .Αυτό , το Emma ReezaFRATzitz και το προηγούμενο αυτου που κυκλοφορεί τώρα Subdecay Blackstar , έχω ξεχωρίσει , με το riot μαλλον πιο ικανο σε γκάμα (π.χ. αν ακους metal τα άλλα μπορεί να μη σε ικανοποιήσουν.)

Στην Αθήνα πάντως το χει  ο Κουρμπής , αν έχεις καποιόν φίλο εδω που θα μπορούσε να κάνει μια δοκιμή για σένα , αν όχι εσύ , γιάτι ποτέ δε ξέρεις ποιος είναι αυτός που σου λέει τη γνώμη του , και ποια κρίτηρια έχει

We are here to make you think about death and get sad and stuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το link αυτο το εχω διαβαζει αλλα θελλω να ακουσω κιαλλα πριν δωσω 220 ευρω!!!η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και πολυ μεταλας αλλα τα θελω τα high gain μου στον ηχο καμια φορα και το riot πιστευω εχει μεγαλω ευρος στην παραμορφωση του και ακουγετε και παρα πολυ ωραιο στο youtube (ισως καλυτερα απο ολα τα αλλα που εχω ακουσει)τι λετε παιδια τα αξιζει τα λεφτα του ??αμα εχετε να προτινετε κατι αλλο πειτε !και αμα ξερετε και τιποτα πανω στο riot ΓΡΑΨΤΕ ....θελλω πολλες γνωμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δε πιστεύω πως υπάρχει πετάλι με μια ρύθμιση τη φορά που να αξιζει τέτοια λεφτά, εκτός αν εχει τύχει και ο χαρακτήρας του σου ταιριάζει απόλυτα.

 

αν απλά θες καλή βρωμιά, τη βρίσκεις και πολύ φτηνότερα

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια

ειναι πως ο χαρακτηρας του μου αρεσε παρα πολυ !αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις μια ρυθμιση την φορα??srry για τα πολλα post αλλα το keyboard δεν ηθελε να τα γραψει στην σωστη σειρα η εγω απλως εκανα βλακιες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε καλό ακούγεται το πετάλι αλλά στο youtube που το κάνουν review το κάνουν με κάτι mesa boogies και τα συναφή...ο G. Govan π.χ. το έκανε review με έναν twin reverb και την suhr custom του, που ξέρω εγώ τί ήχο θα βγάλω με τον ενισχυτή μου? Εσύ τί ενισχυτή έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το γουσταρω απιστευτα το πεταλι, και εχω σκοπο να κατσω να το κανω σε diy καποια στιγμη. Αν πιανουν τα χερια σου θα σου ελεγα να το δοκιμασεις ;)

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου