Προς το περιεχόμενο

Suhr Riot distortion - τι εχετε να πειτε;


les kef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(α) Οι προτιμήσεις μας δεν συμφωνούν. Ίσως πετύχεις κάτι στο Blue Oyster. (β) Oι συνεχείς οντισιόν για τον ρόλο του Οτινανόπουλου φέρνουν αποτέλεσμα: δεν είπα απολύτως τίποτα για το πετάλι του Νέστορα μιας και δεν το έχω ακούσει από κοντά. Αλλά και τα ίδια να έλεγα, εσύ γιατί να μένεις ξάγρυπνος τα βράδια?

;D ;D ;D

Συνέχισε μ αρέσεις...xaxaxaxaxa

 

Άκουσε κι αυτό φίλε μου και άσε τους άλλους που έδωσαν 200+ για το Suhr να προσπαθούν να δικαιολογήσουν την πατατα αγορά τους κατ εμέ .

 

Υ.Γ Εκφράζω ελεύθερα την προσωπική μου άποψη και τα πετάλια που σου προτείνω τα έχω στη κατοχή μου δλδ δεν τα άκουσα στο youtube ή το έιχε ο ξάδερφος της κοπέλας του φίλου μου...αν θέλεις και είσαι Αθήνα έρχεσαι και τα δοκιμάζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλοσ κι εγω ταχω δοκιμασει. Μαλιστα πριν χροοοονια ημουν και κατοχος του Crunch Box.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσε κι αυτό φίλε μου και άσε τους άλλους που έδωσαν 200+ για το Suhr να προσπαθούν να δικαιολογήσουν την πατατα αγορά τους κατ εμέ .

 

Το blackstar που ποσταρες εχει 199 απο τον Thomman. Να μια πατατα αγορα (κατ'εμε)

 

:)

 

Περα απο την πλακα χρειαζεται και μια τεκμηριωση το γιατι ενα πεταλι δε μας αρεσει/κανει/ειναι για το τηγανι, οταν ποσταρουμε σε θεμα  πιθανης αγορας του ή μη.

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Να πω και εγώ τη γνώμη μου...

 

 

Να ξεκινήσω ότι Δεν μου αρέσουν τα πετάλια. Κατα καιρούς έχω δοκιμάσει πολλά, έχω αγοράσει αρκετά και αφού περνούσα ένα διάστημα μαζί τους μετά συνειδητοποιούσα ότι δεν είναι το ίδιο με ένα καλό ενισχυτή

 

Πίσω στο θέμα τώρα...

 

Το Suhr είναι καλό πετάλι αλλά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε αλλά δεν θεωρώ ότι υπερτερεί σε τίποτα σε σχέση με άλλα πετάλια της κατηγορίας του.

 

Το μοναδικό πετάλι που δοκίμασα, αγόρασα και ακόμα έχω στη κατοχή μου και Δεν πρόκειται να πουλήσω είναι το Rockbox boiling point.

 

Κάποια άλλα ικανοποιητικά πετάλια ήταν τα Wampler και το NOC3 pure drive

 

Κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερα να πάρεις έναν ενισχυτή με τη παραμόρφωση που σου ταιριάζει αν όμως είναι να πάρεις πετάλι σε αυτά τα χρήματα κοίτα κάποιο από αυτά που ανέφερα αλλιώς πάρε ένα πιο φτηνό Maxon OD808 για να μπουστάρεις τον ενισχυτή σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου