Προς το περιεχόμενο

''Undertakers''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί θα γίνει  ??? 8) ;D

Αυτο εννογαγα.. ;D

 

Το έχει κανονίσει ο δικηγόρος σου (και manager) Λάκης, να έχει την αποκλειστικότητα στην συνέντευξη ο γνωστός δημοσιογράφος (Terry)? Γι' αυτό κατέβηκε εκτάκτως για μπίζνες?

Τους είδα εγώ τους τρυφερούς εναγκαλισμούς στις φωτό (και καλά κάνανε πρόβα λέει)! ;D

E ναι!

Τι,μονο οι αλλοι να ειναι στα διαπλεκομενα?

Ας νιωσουμε και μεις λιγη διαφθορα.. ;D

Θα χει 30 δημοσιογαφους αλλα ο λογος θα δινεται μονο στον...Τερενς. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρέπει να γράψω και 'γω κάτι. Μπορεί το κομμάτι να μην έχει κάτι που να το κάνει να ξεχωρίζει (όπως π.χ. το προηγούμενο), αλλά είναι καλό. Μου άρεσε η εισαγωγή με τα multi φωνητικά αλλά και η ιδέα του "ήσυχου" σόλου άσχετο αν άπό ένα σημείο και μετά πήρε άλλη πορεία.

Μόνο που ξύπνησε το αφεντικό γιατί βρίσκεται σε ασανσεροραστώνη σημαίνει πολλά. :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι σταυρο το τεμάχιο ωραίο το βασικό riff ! 

θα σου έλεγα να το γράψεις ξανά από την αρχή ίσως με κάποιες αλλαγές  (ξέρεις εσυ)  ;)

σε αφήνω τώρα για να σου κλέψω κάτι πού παίζεις στο 22-26  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί βρίσκεται σε ασανσεροραστώνη  :)

;D

Μα τι εχετε παθει ολοι με τα ασανσερια?

Χρειαζεστε ανελκυση :D ή μου φαινεται?

Αιντε να ξυπναμε λιγο... :)

 

θα σου έλεγα να το γράψεις ξανά από την αρχή ίσως με κάποιες αλλαγές  (ξέρεις εσυ)  ;)

Σ ευχαριστω παιχτουρα μου!

Πραγματικα σ αυτο,δεν ξερω αν ξερω.. ;D

Θα το βρω,που θα παει..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μιλησω ;Σταυρο να μιλησω ; Τα εχω πει τα εχω ξαναπει ,εχει μαλιασει η γλωσσα μου.

ΩΡΑΙΟΣ .Καλα εκανες και δεν το εβαλες ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ επομενο cd με κανονικα τυμπανα και ντραμμερ.Για παρτυ σου παιζω τζαμπα ολο το cd .Aντε το εβγαλες το μεροκαματο .

Αν ολα πανε καλα θα παιξει και Original Hammond Β3 στο cd.Εχω και τον παικτη standby.

ANTE  ..μπρε κατεβα τωρα τις γιορτες με κουτι κουραμπιεδακια απο το γνωστο μερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

.Για παρτυ σου παιζω τζαμπα ολο το cd .Aντε το εβγαλες το μεροκαματο .

Αν ολα πανε καλα θα παιξει και Original Hammond Β3 στο cd.Εχω και τον παικτη standby.

ANTE  ..μπρε κατεβα τωρα τις γιορτες με κουτι κουραμπιεδακια απο το γνωστο μερος.

 

 

Σταύρο, με δεδομένο ότι τα μπάσα μου βρίσκονται στην υπηρεσία σου  :D και την πρόταση του Περικλή, καταλαβαίνεις ότι σύντομα πρέπει να σε δούμε προς τα μέρη μας  ;)

 

Σίγουρα θα υπάρξουν και άλλες προσφορές για συμμετοχές. Άντε πάρε τους κουραμπιέδες και ξεκίνα σιγά-σιγά  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περικλη,Τερρυ σας ευχαριστω δημοσια,τα υπολοιπα θα τα πουμε με πμ και απο κοντα μιας και τα Χριστουγεννα κατα πασα πιθανοτητα θα κατεβω μια βολτα.

Ενα τετοιο προτζεκτ απαιτει μια σχετικη προετοιμασια.

Θα την δουμε.

 

Να ειστε καλα ρε παιδια!

Με συγκινειτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και τα Χριστουγεννα κατα πασα πιθανοτητα θα κατεβω μια βολτα.

Ενα τετοιο προτζεκτ απαιτει μια σχετικη προετοιμασια.

Θα την δουμε.

Επιτέλους ξεσκεπάστηκε η διαπλοκή και η αιτία του ταξιδιού "αστραπή" στην Αθήνα του Λάκη (προετοίμασε το έδαφος και έκανε το κονέ). ;D

 

Να ειστε καλα ρε παιδια!

Με συγκινειτε.

Νάτα μαααας. Βρε παίζε και γράφε και άσε την συγκίνηση για μας που σε ακούμε.

 

Αυτό το κομμάτι πάντως ξαναπιάστο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. Είναι κρίμα κι άδικο να μείνει ημιτελές. Και όταν με το καλό φτιάσεις το δεύτερο cd με τίτλο "It's hard to get rid of (the) rock" ;D χώστο μέσα (ξέρω, υπάρχουν και μικρά παιδιά που μπορεί να διαβάζουν ;D).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η ''διαπλοκή'' υπάρχει από τότε που ο ΣΤΑΥΡΟΣ άρχισε να ανεβάζει τα κομμάτια του στο noiz.Εγώ να'ουμε είμαι ''διαπλεκόμενος ''από την πρώτη ήμερα που πήρα χαμπάρι το ταλέντο του.Τάρα τελευταία και άλλοι ''διαπλέκονται '' για να δούμε τελικα ποιος θα ανακηρυχθεί ''αρχιερέας ''της διαπλοκής (κατά την ρήση του παλαιά όποτε Πρωθυπουργού ΚΑΛΑΜΑΡΝΛΗ .)

Terry ετοιμάσου για υποδοχή Σταύρου στο Αεροδρόμιο η στα διόδια Αφιδνών

με 2,5 πόντους χιόνι με το 4Χ4 (όλο και κάποιος θα μας το δανείσει ) να'ουμε θα γίνει Κόλαση .

Ο Νέστορας θα υπογράψει  επιταγές για τα πρώτα έξοδα και ο yameth θα κάνει την παραγωγη

Ο Κorgius θα είναι στα πλήκτρα κλπ .κλπ .Τέλος για τα background vocals θα γίνουν επισταμένες ακροάσεις από ''θηλέων'' σχολή τραγουδιστριών .Αυτά.. κλείσαμε ..πότε υπογράφουμε yameth ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου