Προς το περιεχόμενο

''Undertakers''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γι αυτο ειναι κιθαρακλα.Την ακους... ;D

 

Εγω λεω ν ανοιξουμε 7-8 θεματα και να φαμε ξυλο..

Stellecaster, ΤΟ όργανο! ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Τι θα γίνει με εσένα; Επίτηδες το κάνεις...

 

Με έχεις αφήσει εδώ κάτω να παίζω... ασανσέρ με την γερουσία  ;D ;D ;D και ανεβάζεις τέτοιες κομματάρες  ;)

 

Άλλο ένα τεμάχιο σου που τα σπάει...

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ.......εχω ακουσει και πολυ καλυτερα ναουμ.Φιλε μου δεν πειθεις και καλο θα ητανε να αλλαξεις αθλημα.Στο λεω εντελως φιλικα και σαν πιο εμπειρος και μεγαλυτερος για να μην τρυπας τα δαχτυλα σου στις χορδες.Δεν το εχεις και κιθαριστικα δεν ητανε καλο ,ολο εφφε και γρηγορα παιξιματα με πρασινες μεσα ,αλλα και τα φωνητικα ρε γ***τ...θελουν πολυ δουλεια.Δεν στα λεω για να σε στεναχωρησω αλλα για να σε προσγειωσω.Επισης πρεπει να παρεις σοβαρα μηχανηματα εαν θελεις να ακουστεις καλα στο μελλον πχ οπως ακουγομαι εγω.Αυτα και στα λεω εντελως φιλικα και εξαιτιας της ιδιοτητος μου. ;).Οτι χρειαστεις για μαθηματα και tech tips εδω ειμαι......με το αζημιωτο βεβαια ετσι....

 

 

P.Sετσι για να εχει λιγο ενδιαδερον το τοπικ γραφω μια αλλη αποψη απο αυτη που θα γραψουν ολοι.... ;D

εξαιρετικο και αυτο

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Γκρουβάρα! Αυτά είναι... ξυπνάς το ροκά μέσα μου!

Ερώτηση: Γιατί δεν το έβαλες στο άλμπουμ; Δεν χώραγε το βινύλιο; ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τα σχολια Πανο,Τερυ,

Ιγνατιε ;D(αυτα ειναι σχολια,επιτελους!)

 

Γκρουβάρα! Αυτά είναι... ξυπνάς το ροκά μέσα μου!

Ερώτηση: Γιατί δεν το έβαλες στο άλμπουμ; Δεν χώραγε το βινύλιο; ;D

;D ;D ;D

thanks Boss!

 

α)Μου μοιαζε το ρεφραιν με το Live until you die

β)Ειχα στο μυαλο μου πριν τελειωσω το σιντι,να κανω ενα δευτερο σιντι με πιο γκρουβ-σοουλ ροκ κομματια και το κραταω για κεινο(αν το κανω ποτε)

γ)Τα φωνητικα ηταν να τα κανει η Αρετη και κουραστηκα να της τα δειξω,ηθελα να τελειωνω με το σιντι

δ)Το σημειο του πρωτου σολο δε μ αρεσει και δεν κατεβασα καμια αξιοπρεπη ιδεα για να το αντικαταστησω τοτε,οποτε δεν το παιδεψα παραπανω.

 

Τα υπολοιπα στη συνεντευξη τυπου στο Ζαππειο μετα την παρελαση της 25ης Μαρτιου. :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπολοιπα στη συνεντευξη τυπου στο Ζαππειο μετα την παρελαση της 25ης Μαρτιου. :D

Γιατί θα γίνει  ??? 8) ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπολοιπα στη συνεντευξη τυπου στο Ζαππειο μετα την παρελαση της 25ης Μαρτιου. :D

Το έχει κανονίσει ο δικηγόρος σου (και manager) Λάκης, να έχει την αποκλειστικότητα στην συνέντευξη ο γνωστός δημοσιογράφος (Terry)? Γι' αυτό κατέβηκε εκτάκτως για μπίζνες?

Τους είδα εγώ τους τρυφερούς εναγκαλισμούς στις φωτό (και καλά κάνανε πρόβα λέει)! ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου