Προς το περιεχόμενο

Αγορα iMac για home recordings


rigas25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτοακυρώνεσαι φίλος, γράφοντας κομάτια αρχαίας ιστορίας.

Αυτά δεν ισχύουν πλέον.

Ακόμη και τότε που ίσχυαν, υπήρχαν λύσεις.

Μην τον μπερδεύετε τον άνθρωπο, αν έχει λεφτά και θέλει Μακ, ας πάρει Μακ.

Ειδαλλιώς, δεν τρέχει και τίποτε.

 

 

 

Το αν ισχυουν η οχι το αποδεικνει η πραξη οχι η θεωρητικη συζητηση.Δεν τιθεται θεμα αν αυτα που θελει δεν γινονται με windows η με mac.Μπορει να κανει μια χαρα τη δουλεια του ο ανθρωπος και με τα δυο.Τωρα σε βαθος χρονου ποιο ειναι ποιο σταθερο και value for money ειναι αλλο θεμα και σιγουρα οχι αρχαια ιστορια.Ιστοριες εκατερωθεν για σταθερα η μη μηχανηματα κτλ κτλ  σιγουρα υπαρχουν αλλα η πλειοψηφια σε σταθεροτητα και αξιοπιστια ειναι ακομα τα mac.Θα μου πεις υποκειμενικο....εγω ξερω οτι στο mac με το ζορι ξερω το..restart(και αυτο σε συγκεκριμενα updates) και ουτε λογος για format,μπλε οθονες ,κολληματα και διαφορα αλλα ομορφα.Δεν ειχα ουτε ενα ουτε δυο ουτε τρια pc.....ξερω τι παιζει....και συμφωνω με τον Αlcemist οτι τα pc ειναι απλα ενα εργαλειο και δεν χωρανε οπαδιλικια...μονο που εγω θελω το εργαλειο για να φτιαχνω και να διορθωνω αλλα πραγματα δεν θελω να χανω το χρονο μου για να φτιαχνω και να διορθωνω το ιδιο το...εργαλειο ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν βγάζω τα PC άχρηστα. Τόσα χρόνια αυτά δούλευα. Όταν όμως καείς από τον χυλό, φυσάς και το γιαούρτι.  ;) ;) ;)

Καλά τα λες, απλά πρέπει να καταλάβουμε ότι στις μέρες μας δε συγκρίνουμε χυλούς και γιαούρτια. Συγκρίνουμε κρέμα καραμελέ και πανακότα και προσπαθούμε να πείσουμε αλλήλους ότι αυτό που μας αρέσει είναι φίνο γλυκό και το άλλο είναι πικραγγούρι. ;)

 

Edit: τώρα που ξαναδιαβάζω αυτό που έγραψα, βγάζω πολύ γκουρμέ διάθεση. Το βράδυ θα φάω μια περιποιημένη φασολάδα μπας και σπάσει λίγο η γκουρμεδίλα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα καλο....

καθε χρόνο ευτυχως κανω 2 ταξιδια.

synth δεν με ενδιαφερει να κανω γιατι εχω ενα βαρικεντρισμενο που με φτιαχνει και μου αρκει με τα vsts Που εχω.

Εξαλλου δουλεια εχω δεν προκειτε να βγαλω λεφτα απο τη μουσικη οσα εβγαλα εβγαλα.

Απλα να κανω αυτο που θελω εστω γιατις λιγες ωρες του σαβ/κου που μου μενουν.΄

Και τωρα με το pc που εχω εχω παλι αυτο το αγχος οτι θα ξεκινησω ενα project Και θα κρασαρει λιγο πριν το export ασ πουμε(πχ.....).

θελω αυτο που κανω εστω το λιγο να το κανω και να μην χρειαστει να κανω επανεκιΝΗΣΕΙ τρεις φορες, επειδη το κοntakt εχει βαρέσει κοκκινα η η cpu εκλασε.....που λεει ο λόγος.

συν οτι θα εχει επιτελους ενα original λειτουργικο.

οπως και να το κανεις ειναι κατι.....

εχω να δουλεψω original κατι χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω να δουλεψω original κατι χρόνια

Και μετα μιλαμε για "κρασαρισματα" και αλλα ωραια.... ::)

Φιλε μου, δεν υπαρχει PC user χωρις καποιο(α) σπασμενο(α) προγραμμα(τα), αλλα σπασμενο OS τι να σου πω? Ειναι απαραδεκτο. Τα Windows ειναι αρκετα μπου***λο  απο μονα τους (τα 7 παντως μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλα), αν τα εχεις και σπασμενα, γ@μ@ τα! ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα το πιασα.

γιατί ο μόνος εί,αι που χρησιμοποιει σπασμενα windows?

πες το μου να το πω σε κανα δυο να γελαμε εδω μέσα.

Ο μόνος μπορεί να μην είσαι αλλά μάλλον είσαι ο μόνος που έχει ένα πανάκριβο μηχάνημα και σκέφτεται να αγοράσει άλλο ένα πανάκριβο μηχάνημα, την ίδια στιγμή που απαξιεί να δώσει ένα ελάχιστο χρηματικό ποσό για να κάνει το πανάκριβο PC του να λειτουργεί σωστά. Και μάλιστα ψέγεις και τα κακά PC που κολλάνε, λες και φταίνε τα μηχανήματα για τις λάθος επιλογές του χρήστη.

 

Εδώ σταματάμε γιατί οι κανονισμοί είναι ξεκάθαροι, τα σπασμένα δεν αφορούν το Noiz. Θεωρώ ότι το ερώτημα με το οποίο ξεκίνησε το thread απαντήθηκε και με το παραπάνω. Αν υπάρχει κάποιο άλλο, παρακαλώ ενημερώστε κάποιον mod μέσω pm για να πράξει αναλόγως. Ευχαριστώ!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου