Προς το περιεχόμενο

Αυπνιες.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τιποτα συγκεκριμενο......συνηθως λιωνω στο pc (noiz,messenger ......)

βαζω και κανα ουισκακι και .........χρρρ.....χρρρ.χχχρρρ.....

Το χειροτερο που να μην με πιανει ο υπνος ειναι αμα παιξω κιθαρα...

αμα αρχισω να παιζω τελος....καλο ξημερωμα :lol:

 

Α! Μια καλη λυση για να νυσταξω ειναι να βαλω καμια ταινια να δω ή να χαζεψω κανα nova και κοιμαμαι πριν καν το καταλαβω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο σε βρησκω εχουμε εμεις κ καταλυψεις τωρα κ αν μου την βηδωσει θα παω να πιω κανενα ουισκακι με τα παιδια στο τει.....απελπιστικη κ αυτη η κατασταση επειδη ειμαστε μονο μια σχολη εδω για να υπαρχουν παντα ατομα μεσα στο ΤΕΙ κανουμε την καταληψη με βαρδιες.... :lol:

Σκοπια

 

Αποστολος Κ. Γερμανικο ψαρουκλα :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κοιμηθώ διαβάζω κανα περιοδικό ή βιβλίο. Για να περάσει η ώρα συνήθως σερφάρω ενω μιλάω στο μεσεντζερ ακούγοντας μουσική ή παίζω incredible machine μέχρι να νυστάξω.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα συντροφε ξενυχταδες ολου του κοσμου ενωθειτε 8) τωρα δεν ειναι ολα τα λεφτα για κατι πολυ χαλαρο ακουσμα....π.χ. paco de lucia

ολα τα λεφτα :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου όλοι στον αγώνα! :lol: :lol:

 

Ελπιζω φιλε να μην το λες ειρωνικα γιατι εχουμε περασει πολλα αφτον τον καιρο και απο οτι βλεπουμε τα ΜΜΕ μας εχουν θαψει βγαζουν κ καλα εκπρωσοπους να μιλανε και αφτοι λενε μαλακιες!!!οχι τιποτα αλλα ανφιβαλλω αν κανενας σασ καταλαβε γιατι 400 σχολες σε ολοκληρη την Ελλαδα κανουμε καταληψεις! :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ξαναπέστο.. αλλά τι περίμενες.. δωρεάν παιδεία στην Ελλάδα δεν ήθελες; Σαν να πας σε μπουζουξίδικο και να μην πληρώνεις τον μετρ.. τελευταίο τραπέζι εξώστη θα κάτσεις. Έτσι και στα πανεπιστήμια.. το μόνο που μαθαίνεις δωρεάν είναι η μ@2@κι@.. Τέλος πάντων. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου όλοι στον αγώνα! :lol: :lol:

 

Ελπιζω φιλε να μην το λες ειρωνικα γιατι εχουμε περασει πολλα αφτον τον καιρο και απο οτι βλεπουμε τα ΜΜΕ μας εχουν θαψει βγαζουν κ καλα εκπρωσοπους να μιλανε και αφτοι λενε μαλακιες!!!οχι τιποτα αλλα ανφιβαλλω αν κανενας σασ καταλαβε γιατι 400 σχολες σε ολοκληρη την Ελλαδα κανουμε καταληψεις! :oops:

 

Όχι ρε slash, στα σοβαρά το λέω. Μάλλον διάλεξα λάθος φατσες.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δεν ειναι τιποτα δωρεαν κ απορω πως εχουνε το θρασσος και το λενε ειμαι φοιτητης του τηματος Διατροφης και Διαιτολογιας κ ολα τα βιβλια τα περνω με λεφτα απο την τσεπη μου κ αυτο γιατι απο την βιβλιοθηκη περνουμε το πολυ 2 δωρεαν βιβλια το 6μηνο κ αυτα ειναι ολα εκδωσεις του 92 κ ακομη πιο παλια τι προκειτε να μαθω σωστα εγω απο αυτο το βιβλιο ειναι δυνατων να μην μου παρεχει γνωσεις που απλως θα ακουγοντε αστιες???ενω υπαρχουν αντιστιχα που σκιζουν!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου