Προς το περιεχόμενο

Αυπνιες.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιταξε να δεις για αυτο λεω πως αυτο το θεμα ειναι καπως αντικειμενικο!δεν θα απαντησω με ερωτηση αλλα με μια σαφη απαντηση

πιστευεις πως καποιος ιδιοτης θα προτημουσε εμενα η εσενα αν σπουδαζαμε το ιδιο αντικειμενο κ γνωριζε πολυ καλα την κατασταση στα ελληνικα πανεπ. εγω πιστευω πως εσενα!!!ενω αν ηταν ιδιο το κυρος κρατικων με ιδιοτικων τοτε πιστευω πως θα ειχαμε τις ιδιες ευκεριες αν με καταλαβενεις τι ενοω.... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιταξε εγω το θεμα το πιανω στην βαση του.

Η δωρεαν παιδια επρεπε να ειναι αναποσπαστο δικαιωμα για οποιον την αναζητα. Αυτο γινεται σε ολες τις προηγμενες χωρες του κοσμου. Αυτο γινεται και στην χωρα που βρισκομαι.

 

Τωρα αν εγω εχω καλυτερες προοπτικες απο εσενα για καλυτερη επαγγελματικη αποκατασταση αυτοειναι στο χερι σου και στο χερι του καθενος με αυτο που εχει να προσφερει.

 

Και πλεον δεν νομιζω οτι γινονται διακρισεις αν εγω ειμαι αποφοιτος του πολυτεχνειου της Ρωμης η του ΕΜΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το θέμα έχει ξεφύγει' date=' να πω το εξής "τρομακτικό".. Τα 10 από τα 15 topics αφοράνε drums....... 8O 8O 8O[/quote']

 

Υπαρχει και μια λογικη εξηγηση γι'αυτο.

Οι ντραμερ την νυχτα δεν μπορουν να βαλουν τα ακουστικα και να παιζουν......οποτε το ρiχνουν στο NOIZ :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεφτω στο κρεβατι με την κιθαρα αγκαλια παιζω/γραντζουναω λιγο ξαπλωμενος και ερχεται υπνακος γλυκος και μας βρισκει μαζι. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slash, πάντως δεν είναι τυχαίο ότι το θέμα για τις αϋπνίες το ξεκινά ένας... φοιτητής, ο οποίος προφανώς δεν εργάζεται αλλά θεωρεί ως "έργο" της ημέρας την συμμετοχή του στην κατάληψη.

 

Σε διαβεβαιώνω ότι όλοι όσοι εργάζονται, δεν έχουν κανένα πρόβλημα να κοιμηθούν το βράδυ... αλλά ακόμη και έτσι, μερικές φορές δεν κοιμούνται διότι έχουν ακόμη πολλά πράγματα να κάνουν.

 

Το εκπαιδευτικό σύστημα (το οποίο τόσο πολύ σε ενδιαφέρει το να μην αλλάξει) φτιάχνει ανθρώπους που υποφέρουν από αϋπνίες από τα 25 τους, αλλά μην στενοχωριέσαι... άσε τους χαζούς να πηγαίνουν να σπουδάσουν έξω και εσύ κοίτα να βρεις καμιά δουλειά σαν σερβιτόρος τα επόμενα χρόνια ώστε να σερβίρεις τους ίδιους και τα παιδιά τους - στην Κρήτη, κάτι ξέρετε από τουρισμό, έτσι δεν είναι;

 

¶ντε, γιατί αρκετή προπαγάνδα του ΚΚΕ διάβασα πρωί-πρωί...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ολα τα αιτηματα ειμαι μεσα' date=' αλλα θα σου πω και κατι.

Ειμαι φοιτητης στο εξωτερικο και αναγκαστικα και ξεσπιτωθηκα για να μπορεσω να σπουδασω αυτο που ονειρευομουνα. Το ιδιο εκπαιδευτικο συστημα για το οποιο εσεις φωναζεται εμενα με αναγκασε να βγω εκτος Ελλαδας για να μπορεσω να μορφωθω και να γινω ενα αξιο μελος της κοινωνιας μας.

[/quote']

 

+1.που σπουδαζεις;ιταλια αν δεν κανω λαθος;ποια πολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slash' date=' πάντως δεν είναι τυχαίο ότι το θέμα για τις αϋπνίες το ξεκινά ένας... φοιτητής, ο οποίος προφανώς δεν εργάζεται αλλά θεωρεί ως "έργο" της ημέρας την συμμετοχή του στην κατάληψη.

 

Σε διαβεβαιώνω ότι όλοι όσοι εργάζονται, δεν έχουν κανένα πρόβλημα να κοιμηθούν το βράδυ... αλλά ακόμη και έτσι, μερικές φορές δεν κοιμούνται διότι έχουν ακόμη πολλά πράγματα να κάνουν.

 

Το εκπαιδευτικό σύστημα (το οποίο τόσο πολύ σε ενδιαφέρει το να μην αλλάξει) φτιάχνει ανθρώπους που υποφέρουν από αϋπνίες από τα 25 τους, αλλά μην στενοχωριέσαι... άσε τους χαζούς να πηγαίνουν να σπουδάσουν έξω και εσύ κοίτα να βρεις καμιά δουλειά σαν σερβιτόρος τα επόμενα χρόνια ώστε να σερβίρεις τους ίδιους και τα παιδιά τους - στην Κρήτη, κάτι ξέρετε από τουρισμό, έτσι δεν είναι;

 

¶ντε, γιατί αρκετή προπαγάνδα του ΚΚΕ διάβασα πρωί-πρωί...[/quote']

 

αυτού του τύπου οι υπεράνω "τα-έχω-ζήσει-όλα-και-τα-ξέρω-κι-απ-τη-μέσα-κι-απ-την-έξω" ειρωνίες καλό θα ήταν να λείπουν... δε βοηθούν κανένα, και είναι πιο γραφικά ακόμα και από προπαγάνδα του ΚΚΕ...

 

(δε θα κάτσω να αναλύσω τα ουσιαστικά θέματα σχετικά με την παιδεία - αν θες ανοίγουμε άλλο thread, ή μιλάμε με PM... αλλά έλεος... έλεος...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκπαιδευτικό σύστημα (το οποίο τόσο πολύ σε ενδιαφέρει το να μην αλλάξει) φτιάχνει ανθρώπους που υποφέρουν από αϋπνίες από τα 25 τους' date=' αλλά μην στενοχωριέσαι... ..[/quote']

 

Eνταξει ρε αγορι το υφος του Eye ειναι λιγο aggressive αλλα η παραπανω προταση τουλαχιστον εμενα με βρισκει απολυτως συμφωνο....

 

 

-Ο γιος μας σπουδαζει...θα γινει επιστημονας!!!!!

-Αληθεια Τασια μου;;;

-Ναι ναι..

-Και τι σπουδαζει;

-Δεν ξερω...αλλα ειναι στο πανεπιστημιο....κουραζεται το παιδι μου,και εμεις του τα παρεχουμε ολα...ρουχα..χαρτζιλικι..μεχρι και αμαξι του πηραμε Σουλα μου να φανταστεις!!!

-Και εμενα μπηκε τωρα Τασια μου...μακαρι να μοιασει του Γιωργακη σου!!

-....Μισο λεπτο Σουλα μου γιατι χεστηκε το παιδι του Γιωργακη μου και παω να το αλλαξω διοτι η γυναικα του δεν ειναι εδω, δουλευει η κοπελα....αλλα εκεινος ακμαιοτατος σπουδαζει το μαναρι μου...χαλαλι του!!!

-Αντε να του παρετε και ενα σπιτι βρε Τασια μου του παιδιου...

-ΕΕΕ...ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥ....μην το παρει και απανω του

 

Φιλια...Καλημερα αγορινες μου... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου