Προς το περιεχόμενο

Αυπνιες.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bασικά αυτό το πράγμα με την ορθογραφία νομίζω πως είναι λίγο περίεργο...δεν είμαστε σε forum ελληνικής φιλολογίας...τα περισσότερα παιδιά είναι μουσικόι,πολλοί από αυτούς μορφωμένοι άλλοι όμως όχι...

 

οκ...μπορώ να καταλάβω πόσο εκνευριστικό μπορεί να γίνεται μερικές φορές όμως από το να το σκέφτεσαι & να βρίζεις μόνος σου την ώρα που το διαβάζεις μέχρι το σημείο να του την λες ή να τον προτρέπεις να σταματήσει να γράφει γιατί δεν τα γράφει σωστά μου κάνει λίγο φασιστικό...

 

ο άνθρωπος υποτίθεται πως συζητάει γιαυτό που αγαπάει...δεν μπήκε εδώ γιανα μάθει καλά ελληνικά...και εμένα με ξενερώνει στην πραγματική ζωή μου...σε έναν γκόμενο για παράδειγμα...όχι όμως σε ένα χώρο όπως το internet γιατί από την στιγμή που μπαίνεις στο forum είσαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις κάθε κατηγορίας ανθρώπους...αν αυτό δεν μπορείς να το αντέξεις τότε περιορίσου στον εκτός noiz κύκλο σου και δεν θα σου βγαίνουν τα μάτια από τα ορθογραφικά...

 

και στην τελική η μουσική είναι η γλώσσα της ψυχής μας...ένας μουσικός μπορεί να μην ξέρει ορθογραφία και να έχει τόσες μουσικές γνώσεις που θα σε κουφάνουν...αυτό δεν είναι το ζητούμενο εδω μέσα η κάνω λάθος??

 

Δεν ξέρω αν είμαι σωστή η όχι απλά εγώ προσωπικά νιώθω άσχημα να διαβάζω αυτό το κράξιμο...με κάνει και νιώθω άβολα...και νομίζω δεν είναι και το ζητούμενο...

 

Φιλικά... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Bασικά αυτό το πράγμα με την ορθογραφία νομίζω πως είναι λίγο περίεργο...δεν είμαστε σε forum ελληνικής φιλολογίας...τα περισσότερα παιδιά είναι μουσικόι' date='πολλοί από αυτούς μορφωμένοι άλλοι όμως όχι...

 

οκ...μπορώ να καταλάβω πόσο εκνευριστικό μπορεί να γίνεται μερικές φορές όμως από το να το σκέφτεσαι & να βρίζεις μόνος σου την ώρα που το διαβάζεις μέχρι το σημείο να του την λες ή να τον προτρέπεις να σταματήσει να γράφει γιατί δεν τα γράφει σωστά μου κάνει λίγο φασιστικό...

 

ο άνθρωπος υποτίθεται πως συζητάει γιαυτό που αγαπάει...δεν μπήκε εδώ γιανα μάθει καλά ελληνικά...και εμένα με ξενερώνει στην πραγματική ζωή μου...σε έναν γκόμενο για παράδειγμα...όχι όμως σε ένα χώρο όπως το internet γιατί από την στιγμή που μπαίνεις στο forum είσαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις κάθε κατηγορίας ανθρώπους...αν αυτό δεν μπορείς να το αντέξεις τότε περιορίσου στον εκτός noiz κύκλο σου και δεν θα σου βγαίνουν τα μάτια από τα ορθογραφικά...

 

και στην τελική η μουσική είναι η γλώσσα της ψυχής μας...ένας μουσικός μπορεί να μην ξέρει ορθογραφία και να έχει τόσες μουσικές γνώσεις που θα σε κουφάνουν...αυτό δεν είναι το ζητούμενο εδω μέσα η κάνω λάθος??

 

Δεν ξέρω αν είμαι σωστή η όχι απλά εγώ προσωπικά νιώθω άσχημα να διαβάζω αυτό το κράξιμο...με κάνει και νιώθω άβολα...και νομίζω δεν είναι και το ζητούμενο...

 

Φιλικά... :wink:[/quote']

 

Νομίζω ότι ο fleamail (σε αυτόν αναφέρεσαι εμμέσως αν κατάλαβα καλά) ήθελε να δείξει την ειρωνία του ότι μιλάμε για παιδεία τη στιγμή που γίνονταν αβέρτα λάθη σε ένα post. Δεν είπε ποτέ κανείς όμως ότι όποιος κάνει ορθογραφικά δεν έχει θέση στο Noiz ή ότι δεν πρέπει να γράφει...

 

Φιλικότατα... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι θέλουν να γίνουν καλοπληρωμένοι επιστήμονες στην Ελλάδα.... γι'αυτό τούτος ο τόπος πάει απο το κακό στο χειρότερο...

 

τωρα ρε παιδια υπαρχει λογικος ανθρωπος που θα συμφωνησει με τον απο πανω?Καλα ρε μεγαλε' date='αυτη η χωρα εχει τρεις ¤ για να δωσει για εξοπληστικα προγραμματα και για πολεμικους σκοπους σε Ιρακ Γιουγκοσλαβια Αφγανισταν και αλλες Νατοικοκτατουμενες περιοχες.Ασε τα χαρισμενα λεφτα στους επιχειρηματιες κατοχους ποδοσφαιρικων ομαδω και βιομηχανους κολωσους.Μονο στην ερημη παιδεια δεν θελουν να δωσουν λεφτα?Και οχι μονο δεν θελουν να δωσουν αλλα θελουν να βγαλουν κι ολας μετατρεποντας την σε επιχειρηση.Αλλωστε οι αποφασεις της Μπολονια ακριβως για αυτο στοχευουν

φτηστε το κουτοχορτο πια[/quote']

 

Λίγο καθυστερημένα απαντάω, αλλά μήπως να κόβαμε τις απαντήσεις τύπου "φτηστε το κουτοχορτο πια"; Δηλαδή συγνώμη κιόλας, αλλά εσύ είσαι ο έξυπνος κι εμείς οι μαλάκες;;; Ούτε έχω διαβάσει όλο το thread, μπορεί και να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά νομίζω το στυλάκι "ακούστε με εμένα ρε ηλίθια χάπατα" δεν είναι ακριβώς το νόημα της αριστεράς που εμφανώς πρεσβεύεις, αλλά ένας ελεεινός αριστερισμός. Ήμαρτον. Δηλαδή για να είμαστε έξυπνοι πρέπει να βλέπουμε παντού θεωρίες συνομοσίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι θέλουν να γίνουν καλοπληρωμένοι επιστήμονες στην Ελλάδα.... γι'αυτό τούτος ο τόπος πάει απο το κακό στο χειρότερο...

 

τωρα ρε παιδια υπαρχει λογικος ανθρωπος που θα συμφωνησει με τον απο πανω?Καλα ρε μεγαλε' date='αυτη η χωρα εχει τρεις ¤ για να δωσει για εξοπληστικα προγραμματα και για πολεμικους σκοπους σε Ιρακ Γιουγκοσλαβια Αφγανισταν και αλλες Νατοικοκτατουμενες περιοχες.Ασε τα χαρισμενα λεφτα στους επιχειρηματιες κατοχους ποδοσφαιρικων ομαδω και βιομηχανους κολωσους.Μονο στην ερημη παιδεια δεν θελουν να δωσουν λεφτα?Και οχι μονο δεν θελουν να δωσουν αλλα θελουν να βγαλουν κι ολας μετατρεποντας την σε επιχειρηση.Αλλωστε οι αποφασεις της Μπολονια ακριβως για αυτο στοχευουν

φτηστε το κουτοχορτο πια[/quote']

 

Λίγο καθυστερημένα απαντάω, αλλά μήπως να κόβαμε τις απαντήσεις τύπου "φτηστε το κουτοχορτο πια"; Δηλαδή συγνώμη κιόλας, αλλά εσύ είσαι ο έξυπνος κι εμείς οι μαλάκες;;; Ούτε έχω διαβάσει όλο το thread, μπορεί και να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά νομίζω το στυλάκι "ακούστε με εμένα ρε ηλίθια χάπατα" δεν είναι ακριβώς το νόημα της αριστεράς που εμφανώς πρεσβεύεις, αλλά ένας ελεεινός αριστερισμός. Ήμαρτον. Δηλαδή για να είμαστε έξυπνοι πρέπει να βλέπουμε παντού θεωρίες συνομοσίας;

 

Μενελαε...ερχεται η απαντηση σου απο τον ιδιο τον φιλο που το εγραψε και θα λεει οτι η πολλη μαλακια σε εχει τυφλωσει.... :D :D :D ...δες πιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ

ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΟΥΜΕ

ΑΝ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΙΣΜΕΝΟΙ.

ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΣΕΔΑΚΙ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ,

ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ

ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΟΥΠΕΡ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΤΙΝΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΑΣΤΙΚΟ ΜΑΝΔΥΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΩΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΙΚΗ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑ

 

ΤΙ ΛΕΩ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ[/i]

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΣΕΔΑΚΙ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ' date='

ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ

ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΟΥΠΕΡ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΤΙΝΑΞΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΑΣΤΙΚΟ ΜΑΝΔΥΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΩΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΤΙΚΗ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑ

[/quote']

 

Να κάνω μια ερώτηση πολύ σοβαρά τώρα; Τι πάει να πει "αστική τάξη" και "αστικά κόμματα" στις μέρες μας; Τι είναι αυτό που διαχωρίζει τις τάξεις στην κοινωνία που ζούμε, υπάρχει ακόμα κάποιο όριο ανάμεσα στον πληθυσμό μιας χώρας;

 

Υ.Γ. Μου τη δίνει ασύλληπτα που οι του ΚΚΕ έχουν μονίμως στο στόμα τη λέξη "εργάτης" και όλα τα παράγωγα και σύνθετά της! 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ

ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΑΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΥΝ ΕΝΝΟΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΥΠΕΡΑΞΙΑ,ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΚΛΠ

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΓΕΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΥΩΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ...

ΑΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΛΑΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΚΕ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΚΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΙ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ

ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΑΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΥΝ ΕΝΝΟΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ' date='ΥΠΕΡΑΞΙΑ,ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΚΛΠ

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΓΕΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΥΩΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ...

ΑΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΛΑΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΚΕ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΚΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΙ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ[/quote']

 

Φίλε μου να μου επιτρέψεις να σου κάνω 2 ερωτήσεις:

 

1) Πόσο χρονών είσαι;

2) Έχει πρόβλημα το πληκτρολόγιό σου ή είσαι συνηθισμένος στις φωνές;

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ

ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΑΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΠΤΟΥΝ ΕΝΝΟΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ' date='ΥΠΕΡΑΞΙΑ,ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΚΛΠ

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΥΓΕΙΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΛΥΩΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ...

ΑΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΛΑΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΚΕ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΚΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΙ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ[/quote']

 

Το εχεις σκεφτει για ταινια ;;;;;;;Θα επαιρνε οσκαρ.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πολλη μαλακια σε εχει τυφλωσει....

 

Ρε παιδιά... αφήστε πια την Παπα(ρα)ρήγα... και πιάστε... την παπαρήγα την καλή... ρωτήστε και τον αντώνη... άλλοι είναι τυφλοί και άλλοι δεν βλέπουν την τύφλα τους τελικά...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου