Προς το περιεχόμενο

Αυπνιες.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και το θέμα έχει ξεφύγει' date=' να πω το εξής "τρομακτικό".. Τα 10 από τα 15 topics αφοράνε drums....... 8O 8O 8O[/quote']

 

γουσταρω! 8) ολο κιθαρες και κιθαρες βαρεθηκαμε...

και μεγαλη μου αδυναμια απο ολους τους drummer εδω στο νοιζ εννοειται οτι ειναι ο harris. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οταν εχετε καμια φορα αυπνιες τι κανετε για να νυσταξετε η εστω για να περασει η ωρα????

 

εγω για να ειμαι ειλικρινεις αν δω οτι δεν μπορω να κοιμηθω,(και συνηθως αυτο συμβαινει απο την πολυ κουραση που εχω απο την προπονηση,λογω υπερεντασης),τραβαω μια και κοιμαμε σαν πουλακι!δεν κανω πλακα χαλαρωνω και μετα ειμαι μπερεγκετι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slash μήπως σπουδάζεις φιλολογία?

 

Ρε συ χωρίς παρεξήγηση αλλά δεν μπορώ να μιλάω για παιδεία με κάποιον που κάνει 200 ορθογραφικά λάθη σε μια σειρά. Είναι άκρως ειρωνικό!

 

Για τη παιδεία ένα έχω να πώ! Χάλασε η ζαχαρένια μερικών και ξεσηκώθηκαν! Βάλατε και 5-6 φανταστικές αλλαγές στο ρεπερτόριο σας και βγήκατε στους δρόμους!

 

Αλλά βέβαια όλα αυτά ξεκινάνε από το παγκόσμιο φαινόμενο της κομματοποιήσης στα πανεπιστήμια. Προβατάκια άσπρα παχουλά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλια...Καλημερα αγορινες μου...

 

"... η καλή η μέραααα, φαίνεται απ' το πρωϊ...

κι η καλή η τσόντααα, φαίνεται απ' την αρχήηηη..."

 

έτσι δεν είναι αντωνάκη;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτού του τύπου οι υπεράνω "τα-έχω-ζήσει-όλα-και-τα-ξέρω-κι-απ-τη-μέσα-κι-απ-την-έξω" ειρωνίες καλό θα ήταν να λείπουν... δε βοηθούν κανένα' date=' και είναι πιο γραφικά ακόμα και από προπαγάνδα του ΚΚΕ...[/quote']

 

Τίποτε, μα τίποτε απολύτως, δεν είναι περισσότερο γραφικό στον πλανήτη από την προπαγάνδα του ΚΚΕ :) :) Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Το θέμα είναι ότι ξυπνάω πρωί-πρωί, μπαίνω στο αγαπημένο μου ΜΟΥΣΙΚΟ φόρουμ, και βλέπω τον Slash να έχει γεμίσει σχεδόν τρεις σελίδες με πράγματα που δεν έχουν καμία σχέση με τη μουσική.

 

Εν' τάξει, όλοι κατά καιρούς κάνουμε κατάχρηση της ανοχής του yameth και γράφουμε ότι βλακεία μας έρχεται, αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να πρέπει να διαβάζουμε αυτά που ακούγαμε χθες το βράδυ στο δελτίο ειδήσεων του Mega (για ένα νομοσχέδιο του οποίου το προσχέδιο κατατέθηκε μόλις σήμερα στις 10:30) είναι - κατά τη γνώμη μου άνω ποταμών !!

 

Αφού θέλετε (κάποιοι) να κάνετε τον έξυπνο με δανεικά επιχειρήματα (δηλαδή ότι σας είπαν ανάμεσα στο φραπέ και στο οφθαλμόλουτρο) τότε μην στενοχωριέστε αν κάποιος ΜΠΟΡΕΙ να απαντήσει και εγώ - μα το Θεό - μπορώ γιατί κάτι μπούρδες σαν αυτές είναι ο λόγος που σήμερα δεν είμαι καλά πληρωμένος επιστήμονας.

 

Όσον αφορά εσένα φίλε skatemporas, εννοείται ότι δεν υπάρχει (δυστυχώς) καμία ειρωνεία στο ποστ μου - υπάρχει απλά η γνώμη μου, την οποία δικαιούμαι να γράψω τόσο όσο δικαιούνται όλοι οι υπόλοιποι. Απαντώντας και στην προσωπική (προς εμέ) μομφή, η απάντηση είναι ότι όντως την έχω δει τη φάση και από μέσα και απ' έξω και από πλάγια και από δίπλα και από μπρος και από πίσω και... το εκπληκτικό είναι ότι δεν είμαι ο μόνος. Πολλά παιδιά εδώ στο noiz εργάζονται επίσης και την έχουν δει επίσης, και δεν παραμυθιάζονται με σαχλαμάρες. Τώρα, γιατί εσένα σου τη σπάει αυτό, δεν μπορώ να το καταλάβω.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι ξυπνάω πρωί-πρωί' date=' μπαίνω στο αγαπημένο μου ΜΟΥΣΙΚΟ φόρουμ, και βλέπω τον Slash να έχει γεμίσει σχεδόν τρεις σελίδες με πράγματα που δεν έχουν καμία σχέση με τη μουσική.

 

Εν' τάξει, όλοι κατά καιρούς κάνουμε κατάχρηση της ανοχής του yameth και γράφουμε ότι βλακεία μας έρχεται[/quote']

 

eye νομιζω οτι δεν συμμετεχεις σε κανενα αλλο ξενο μουσικο forum γιατι ΟΛΑ εχουν μια κατηγορια η οποια λεει ξεκαθαρα:εδω θα συζητιουνται ΟΛΑ τα θεματα που δεν εχουν σχεση με μουσικη για να κανετε χαβαλε κτλ...

αν θες σου στελνω και λινκ :) :wink:

 

α!και συμφωνω απολυτα σε ολα τα αλλα που εγραψες στο προηγουμενο post!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slash' date=' πάντως δεν είναι τυχαίο ότι το θέμα για τις αϋπνίες το ξεκινά ένας... φοιτητής, ο οποίος προφανώς δεν εργάζεται αλλά θεωρεί ως "έργο" της ημέρας την συμμετοχή του στην κατάληψη.

 

Σε διαβεβαιώνω ότι όλοι όσοι εργάζονται, δεν έχουν κανένα πρόβλημα να κοιμηθούν το βράδυ... αλλά ακόμη και έτσι, μερικές φορές δεν κοιμούνται διότι έχουν ακόμη πολλά πράγματα να κάνουν.

 

Το εκπαιδευτικό σύστημα (το οποίο τόσο πολύ σε ενδιαφέρει το να μην αλλάξει) φτιάχνει ανθρώπους που υποφέρουν από αϋπνίες από τα 25 τους, αλλά μην στενοχωριέσαι... άσε τους χαζούς να πηγαίνουν να σπουδάσουν έξω και εσύ κοίτα να βρεις καμιά δουλειά σαν σερβιτόρος τα επόμενα χρόνια ώστε να σερβίρεις τους ίδιους και τα παιδιά τους - στην Κρήτη, κάτι ξέρετε από τουρισμό, έτσι δεν είναι;[/quote']

 

α ρε Ελλαδάρα.....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ γιατί να απαγορεύονται τα greeklish σε ένα φόρουμ που τα μισά posts δε διαβάζονται λόγω κακής ορθογραφίας... Δεν υπάρχει νόημα στο να γράφουμε ΓΚΡΙΚΛΙΣ με ελληνικούς χαρακτήρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο που εχω δει στα πιο πολλα μουσικα forum της ελλαδας ειναι οτι οι περισσοτεροι μουσικοι και μουσικοφλοι ειναι πολυ συντηριτικοι. Τελικα η μουσικη βιομηχανια εχει παιξει πολυ μεγαλο ρολο στον αποπροσανατολισμο των μαζων οχι μονο στους ακροατες αλλα και στους μουσικους.Μουσικος σημαινει ανθρωπος με ονειρα,χωρις αυνορα που να τον κλεινουν σε ιδιοτελης σκοπους.Πολλες φορες τα λεγομενα σας δεν διαφερουν απο αυτα του κατα τα αλλα ταλαντουχου συνθετη αλλα κενου ανθρωπου στην ψυχη Σταματη Σπανουδακη

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ γιατί να απαγορεύονται τα greeklish σε ένα φόρουμ που τα μισά posts δε διαβάζονται λόγω κακής ορθογραφίας... Δεν υπάρχει νόημα στο να γράφουμε ΓΚΡΙΚΛΙΣ με ελληνικούς χαρακτήρες...

 

Εγω τα post σε greeklish δεν τα διαβαζω καθολου σε μια συζητηση. Απλα διαβαζω το επομενο post. Με κουραζει παρα πολυ. Προτιμο Ανωρθωγραφια αλα στιν γλοσα μου,Χαααααααααααααχααααααααααχαααααααα !!!

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου