Προς το περιεχόμενο

Fun videos


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

"I could teach God how to play geetar... I'm so fat"

 

Εκεί που έκανα καινούργιο συκώτι ήταν σ'αυτό:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hXEiNJN2Ws4&mode=related&search=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κώστα ΤΕΛΕΙΟ!!! :lol: :lol: :lol:

 

(Αλήθεια, στην πραγματικότητα, ο τύπος υποτίθεται ότι επικοινωνεί με τον Θεό???)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα ΤΕΛΕΙΟ!!! :lol: :lol: :lol:

 

(Αλήθεια' date=' στην πραγματικότητα, ο τύπος υποτίθεται ότι επικοινωνεί με τον Θεό???)[/quote']

 

Ναι ο Τζήζας Κράιστ του στέλνει... φαξ (κατά το γνωστό ανέκδοτο :lol: :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Αααααααχ, σας έφτιαξα πάλι βασανισμένα μου αγόρια... (clopyright by antouan)... Και να σκεφτείτε ότι κάτι τέτοιους (εντάξει, χωρίς το κλάσιμο!) τους πιστεύουν τα ΖΩΑ τα αμερικανάκια και τους τα ακουμπάνε κανονικά...

 

Μου φαίνεται ότι θα "φτιάξω" και εγώ μια θρησκεία... με πολλά ημίγυμνα μοντέλα εκ τσεχίας ή πολωνίας... δεν το έχω αποφασίσει ακόμα... όποιος κάνει τις περισσότερες εισφορές, θα έχει και τις καλύτερες... χαρές...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gpiad το καλύτερο που είπε ηταν οτι έκανε practice 63 ώρες τη μέρα αλλά δε το κανει πια γιατι έπρεπε να γυρνάει πισω στο χρόνο και αυτο περιείχε τον κίνδυνο να καταστραφεί η ανθρωπότητα κατι που δε θα ήταν καλό για τις πωλήσεις δίσκων και τη μουσική βιομηχανία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου