Προς το περιεχόμενο

Nuendo back up?


panas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!Χρησιμοποιώ το nuendo 3 αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να εξάγω το εκάστοτε project που ηχογραφώ σε format που να το καθιστά διαχειρίσιμο σε άλλο pc.Δηλαδή μπορώ να το εξάγω μόνο ως wav ή mp3, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να το γράψω πχ σε ένα cd αυτούσιο το project και να το επεξεργαστώ σε άλλο υπολογιστή με nuendo.Θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθεια σας.Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος πιο εύκολος τρόπος απο αυτον που θα σου πώ αλλά εγώ οταν ήθελα να μεταφέρω τα project πήγαινα στον φάκελο που είναι αποθηκευμένα τα ηχογραφημένα μέρη και τα περνούσα και αυτα σε cd μαζί και το αρχείο του project,οταν θα ανοίξεις το αρχείο μπορεί απλά να σου ζητήσει να δείξεις που έχεις αποθηκευμένα τα μέρη που ηχογράφησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος πιο εύκολος τρόπος απο αυτον που θα σου πώ αλλά εγώ οταν ήθελα να μεταφέρω τα project πήγαινα στον φάκελο που είναι αποθηκευμένα τα ηχογραφημένα μέρη και τα περνούσα και αυτα σε cd μαζί και το αρχείο του project,οταν θα ανοίξεις το αρχείο μπορεί απλά να σου ζητήσει να δείξεις που έχεις αποθηκευμένα τα μέρη που ηχογράφησες.

 

Σωστός!!!

Επίσης αν δε θες να ψάχνεις το συγκεκριμένο φάκελο ή για αποφύγεις τυχόν λάθη, μπορείς να κάνεις save to new folder.

Με τον τρόπο αυτό μπορείς να σώσεις όλα το project σε ένα καινούργιο φάκελο ο οποίος θα περιλαμβάνει όλα τα αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου