Προς το περιεχόμενο

let it shred.....(Πάνος Αρβανίτης)


fendercustomshop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φανταστικος και ο Σωτηρης απο αυτο που ειδα.πραγματικα αξιοζηλευτος και αυτος.

παω να κοψω δαχτυλα,περισσευουν καμμια 10αρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φανταστικος και ο Σωτηρης απο αυτο που ειδα.πραγματικα αξιοζηλευτος και αυτος.

παω να κοψω δαχτυλα,περισσευουν καμμια 10αρια

 

 

;D

Δεν χρειάζεται να τα κόψεις..και προς Θεού...ούτε για αστείο η όποια αναφορα!  ;)

 

Σχετικά με τα video>..έμεινα μλκς.....παιχταράδες!

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τουλαχιστον οποτε τον ακουω απο κοντα η' απο βιντεακια μετα ψαχνω πριονι για να

κοψω το δαχτυλα μου.

εχει στο κατω συρταρι στην κουζινα

 

 

το παιδι απλα τα σπαει - ειναι οντως απο τις περιπτωσεις που δυσκολα καποιος θα φτασει σε τετοιο επιπεδο - ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ απο εμενα και keep up the good work

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλοι έχουν γεννηθεί ευλογημένοι και άλλοι μουτζωμένοι  ;) 

μπορει να χανεις στην κιθαρα (καμια νοτα) αλλα κερδιζεις στην αγαπη  ;D ;D ;D

 

και ας μην ξεχναμε ΟΛΟΙ οτι μπορει σε καποιους να φενεται "δυσκολο" (οπως εμενα) αλλα με υπομονη και ενασχοληση με το αντικειμενο μπορεις να φτασεις σε υψηλα επιπεδα - και δεν νομιζω να μην το θελει καποιος, αλλα για καποιον προεχει κατι διαφορετικο απο το να παιζει κιθαρα "ετσι"

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ας μην ξεχναμε ΟΛΟΙ οτι μπορει σε καποιους να φενεται "δυσκολο" (οπως εμενα) αλλα με υπομονη και ενασχοληση με το αντικειμενο μπορεις να φτασεις σε υψηλα επιπεδα - και δεν νομιζω να μην το θελει καποιος, αλλα για καποιον προεχει κατι διαφορετικο απο το να παιζει κιθαρα "ετσι"

 

Λοιπόν, δεν είναι ακριβώς έτσι.

 

Και παράδειγμα μου είναι ο Σωτήρης ο ίδιος. Τον γνώρισα το 91 από έναν κοινό φίλο. Αν δεν κάνω λάθος, τότε έπαιζε κιθάρα μήνες, ή τέλος πάντων πολύ λίγο. Εγώ έπαιζα τότε 5-6 χρόνια ήδη.

 

Το ταλέντο αυτού του ανθρώπου δεν περιγράφεται. Έπαιζε κυριολεκτικά ό,τι ήθελε. Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ. Βγάλτο αυτό και τό βγαζε. Αυτί; Ερμηνεία; Εκτέλεση; ΤΕΛΕΙΑ!

 

Πράγματα που εγώ αν και άκουγα την ίδια μουσική ποτέ δεν θα έπαιζα και όντως δεν έπαιξα. Ακόμα θυμάμαι ένα ντέμο που είχα ακούσει με έναν ξάδερφο του shredo-μπασίστα, τον Joe, το οποίο με τους άλλους κιθαρίστες, το ακούγαμε και κλαίγαμε.

 

Απλά ορισμένοι άνθρωποι έχουν το χάρισμα. Τι να κάνουμε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ.

Καλά, αλλά έχει άθλια τεχνική. Κανείς σας δεν είδε που έχει τον αντίχειρα του αριστερού χεριού? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δεν είναι ακριβώς έτσι.

 

Και παράδειγμα μου είναι ο Σωτήρης ο ίδιος. Τον γνώρισα το 91 από έναν κοινό φίλο. Αν δεν κάνω λάθος, τότε έπαιζε κιθάρα μήνες, ή τέλος πάντων πολύ λίγο. Εγώ έπαιζα τότε 5-6 χρόνια ήδη.

 

Το ταλέντο αυτού του ανθρώπου δεν περιγράφεται. Έπαιζε κυριολεκτικά ό,τι ήθελε. Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ. Βγάλτο αυτό και τό βγαζε. Αυτί; Ερμηνεία; Εκτέλεση; ΤΕΛΕΙΑ!

 

Πράγματα που εγώ αν και άκουγα την ίδια μουσική ποτέ δεν θα έπαιζα και όντως δεν έπαιξα. Ακόμα θυμάμαι ένα ντέμο που είχα ακούσει με έναν ξάδερφο του shredo-μπασίστα, τον Joe, το οποίο με τους άλλους κιθαρίστες, το ακούγαμε και κλαίγαμε.

 

Απλά ορισμένοι άνθρωποι έχουν το χάρισμα. Τι να κάνουμε...

αυτο που περιεγραψα πιο πανω ειναι για ανθρωπους που "δεν" το εχουν - οι genius μουσικοι δεν χωρανε σε αυτη την κατηγορια - και οντως ο "σοτηρης" ετσι οπως το περιγραφεις ειναι απο τα "φαινομενα" στο ειδος - αν καταλαβες τι θελω να πω (γιατι το σκοτωσα η αληθεια ειναι  :D :D ) αλλο κουτακι με τους "εξωγηινους" και αλλο με τους "γηινους" :D :D :D

 

 

να΄σαι καλα ρε stelio μολις τελειωσεις βαλτο παλι στην θεση του μην το ψαχνουμε  ;D ;D

 

Καλά, αλλά έχει άθλια τεχνική. Κανείς σας δεν είδε που έχει τον αντίχειρα του αριστερού χεριού? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ας ηξερα και εγω να παιζω ετσι και ας ημουν αστεγος  :D :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αλλά έχει άθλια τεχνική. Κανείς σας δεν είδε που έχει τον αντίχειρα του αριστερού χεριού? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Φίλος μην κρίνεις από τις εξαιρέσεις... :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου