Προς το περιεχόμενο

let it shred.....(Πάνος Αρβανίτης)


fendercustomshop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος μην κρίνεις από τις εξαιρέσεις... :P

Άστα Ray, μου το είπε δάσκαλος σου λέω! ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τελικα ο πατερας μου ειχε δικιο σε ολα.Οταν με εβαζε να κανω καμια δουλεια πιτσιρικας και δεν τα καταφερνα (μου επεφταν πραγματα και λοιπα...)μου ελεγε '' μα καλα! κουλος εισαι?ακα  σκ...τ@ εχουν τα χερια σου?'' ;D.....Τελικα ειμαι σε θεση να το αποδεχτω.Ναι εχουνε! ;D

 

Ζητω η ταπεινωση του αταλαντου κιθαριστα...ελατε να ενωθουμε ειμαστε πολλοι δεν θα μας κερδισουν αυτοι οι 2 και μερικοι αλλοι.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθησα και ειδα πολλα απο τα βιντεο του Πανου και πραγματικα οτι και να παιξει ειναι καταπληκτικο....και με οτι κιθαρα και να πιασει (αυτο για μερικους που ακουω να λενε οτι η ταδε κιθαρα για ειναι για γρηγορα παιξιματα ενω η αλλη ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕΕ....δεν κοιτανε να ΞΕΚΟΥΛΑΘΟΥΝ πρωτα)....εγω παντως μετα απο αυτα παραδινω πινακιδες τωρα...μη με βρει το νεο ετος και πληρωνω τελη ΚΟΥΛΑΜΑΡΑΣ για αλλη μια χρονια τζαμπα :P ;D

Ωωωωωωωωωωωχ τι παθαμε παλι σημερα :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαααα kostaras σε καταλαβαινω.μια απ'τα ιδια.

που να τον δεις και απο κοντα,θες να του παρεις τα χερια και να φυγεις.

σε σαμικ κιθαρα εντελως χρεπιδι και ακουγες εναν ηχο που βγαζαν τα χερια του διαμαντι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε....

 

Τον Αρβανίτη τον παρακολουθώ καιρό τώρα μέσω YouTube , και ότι και να πω είναι λίγο..

 

Χωρίς καμμία διάθεση υπερβολής, μου αρέσει περισσότερο απο τον Malmsteen.. 8)

 

Παίζει πεντακάθαρα και πανέμορφα, αργά/γρήγορα με feeling, μουσικότητα και εξωφρενική άνεση .... και πάντα με ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΗΧΑΡΑ!!!

 

Meanwhile, back to planet earth, εμεις οι κοινοί θνητοί παιδευόμαστε κανά μήνα να βγάλουμε το cliffs of Dover ... :'( :-\ ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου