Προς το περιεχόμενο

80's Jewels


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, υπάρχουν και σε εκείνη την δεκαετία.. :)

Όσο και να λοιδωρούνται, τα 80s (πέρα από τις μπουρούχες του συρμού) ήταν γεμάτα διαμαντάκια (όπως εξάλλου κάθε 10ετία)

Θα λεγα όμως μάλλον περισσότερο στην pop παρά στη rock .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπειρα!

 

....αλλά σίγουρα όχι από τους whitesnake

 

+10000 ;D

 

αυτα ομως....

 

 

 

Nick Cave and the Bad Seeds - From Her to Eternity - YouTube

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγοράκια...αν δεν πλακώσεις το κοριτσάκι (διαχρονικά) σε still of the night και ιζ δις λοβ, δεν βγάζεις τη μέρα  :). Τώρα αν είναι του ..(παλιού) πολυτεχνείου μπορεί να την βγάλεις καθαρή με smiths, morisson και τα συναφή. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000 ;D

 

αυτα ομως....

 

μου φαίνεται τρελό και παλαβό ότι σου αρέσουν από τη μια οι δυναμίτες των ΒΡ και το εσωστρεφές διανοουμενίστικο κόσμημα των The The, και από την άλλη η σούπα των pretenders που ακούνε τα white trash στις μεσοδυτικές ΗΠΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται τρελό και παλαβό ότι σου αρέσουν από τη μια οι δυναμίτες των ΒΡ και το εσωστρεφές διανοουμενίστικο κόσμημα των The The, και από την άλλη η σούπα των pretenders που ακούνε τα white trash στις μεσοδυτικές ΗΠΑ...

 

Οχι ρε οι Pretenders ειναι μπανταρα!! (και δεν νομιζω να τους ακουνε τα white trash....αλλα απο την αλλη τα white trash ακουνε και Johnny Cash & Merle Haggard οποτε δεν ειναι και τοσο χαλια οι μουσικες τους προτιμησεις.... ;D) αλλωστε ξερεις ποσο diversity εχω στις μουσικες μου προτιμησεις.... ;D....μεχρι και οι Judas Priest μου αρεσουν.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου